Poznaj realia i zalety służby wojskowej w ramach kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”

Wojewódzkie Sztaby Wojskowe ruszają z II etapem kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Jej celem jest przedstawienie realiów służby wojskowej przez samych żołnierzy i zachęcenie nowych osób do wstąpienia do armii.
O autorze
1 min czytania 2019-01-15

W ramach planowanego na zbliżające się ferie zimowe (14.01-24.02) II etapu kampanii Zostań Żołnierzem, w 5 województwach, małopolskim, dolnośląskim, śląskim, podkarpackim i świętokrzyskim, w specjalnie oznakowanych busach pojawią się wojskowe mobilne zespoły rekrutacyjne, złożone z szeregowych żołnierzy, podoficerów i oficerów, a także studentów – podchorążych akademii wojskowych: Akademii Wojsk Lądowych, Lotniczej Akademii Wojskowej, Akademii Marynarki Wojennej i Wojskowej Akademii Technicznej. Zespoły będzie można spotkać w ośrodkach narciarskich i sportowych. Celem działań jest przedstawienie realiów i zalet służby wojskowej przez samych żołnierzy i zachęcenie młodych osób do dołączenia do armii.

Kampania realizowana jest przez Wojewódzkie Sztaby Wojskowe z Krakowa, Wrocławia, Katowic, Rzeszowa i Kielc.

Pierwsza część kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” wystartowała w październiku ubiegłego roku i była realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”, w ramach których wojskowe mobilne zespoły rekrutacyjne wyruszały do centrów handlowych, ośrodków sportu czy na rynki miejskie, aby nawiązywać bezpośredni kontakt z młodymi osobami i opowiadać im o realiach służby wojskowej i możliwościach kariery w wojsku.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jesteś wrażliwym młodym człowiekiem? Rozważ karierę w wojsku! W ramach nowych reklam British Army zachęca „mięczaków” do wstąpienia do wojska.

Słuchaj podcastu NowyMarketing