Quebonafide jak Ed Sheeran – raper został sponsorem klubu piłkarskiego

Quebonafide jak Ed Sheeran – raper został sponsorem klubu piłkarskiego
Quebonafide został sponsorem klubu piłkarskiego Orzeł Źlinice. W ramach partnerstwa piłkarze otrzymali nowe stroje, na których widnieje logotyp marki rapera – QueQuality.
O autorze
1 min czytania 2021-05-12

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was, że piosenkarz Ed Sheeran został sponsorem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej Ipswich Town. Był to poniekąd element promocji nowej płyty oraz trasy koncertowej artysty.

Teraz okazuje się, że na podobny krok zdecydował się polski raper – Quebonafide. Piosenkarz został bowiem sponsorem klubu piłkarskiego Orzeł Źlinice. W ramach sponsoringu piłkarze zaprezentowali się w nowych koszulkach, na których znalazł się logotyp marki Quebonafide – QueQuality.

– Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście – napisali przedstawiciele klubu na Facebooku.

zdjęcie: facebook.com/OrzelZlinice

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

W ramach promocji swojego albumu pt. „Romantic Psycho” Quebonafide opublikował film, w którym w niekonwencjonalny sposób poinformował widzów o przekazaniu dużej sumy pieniędzy na cele charytatywne.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Quebonafide po raz kolejny zaskoczył swoich fanów – tym razem popularny polski raper opublikował na swoim InstaStory zdjęcie słynnych krzyżówek panoramicznych, na okładce których widnieje jego wizerunek.