Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Raport o WordPressie w 2021 roku od Delante – czytaj za darmo!

Raport o WordPressie w 2021 roku od Delante – czytaj za darmo!
O autorze
2 min czytania 2021-10-28

Myślisz o postawieniu strony na WordPressie? A może jesteś już właścicielem sklepu internetowego, który zaczyna działać w oparciu o WooCommerce? W sieci znajdziesz mnóstwo sprzecznych – i często nieaktualnych czy wręcz przestarzałych – informacji dotyczących tego, jak sprawnie zarządzać jednym z najpopularniejszych CMS-ów na świecie.

Z pomocą przychodzą więc godne zaufania źródła, w szczególności aktualne raporty – jeśli szukasz ciekawych faktów i przydatnych wskazówek dotyczących WordPressa, znaleźliśmy dla Ciebie bogate źródło wiedzy – kompletny raport krakowskiej agencji SEO, Delante.

WordPress w 2021 roku. Raport

To najnowszy raport Delante. Firma opublikowała wcześniej m.in. materiał o najczęstszych błędach w link-buildingu czy o błędach SEO na stronach e-commerce – oba raporty były źródłem opartej na twardych danych wiedzy, dlatego do najnowszego raportu można podejść z równie pozytywnym nastawieniem.

Co zawiera raport?

Widać wyraźnie, że w raporcie Delante skupiło się na tym, co najistotniejsze dla osób, które zaczynają swoją przygodę z WordPressem – jest on bowiem kompendium istotnych faktów, które warto przyswoić na początku, przeplatanym praktycznymi wskazówkami.

Jest więc o zaletach i wadach WordPressa jako systemu CMS, o tym, dla kogo najlepiej się sprawdzi jako narzędzie zarządzania treścią, lecz także bardziej zaawansowanie – chociażby o optymalizacji SEO strony postawionej na WordPressie. W części poradnikowej można przeczytać m.in. jak tworzyć na WordPressie opisy meta, tytuły stron, teksty alternatywne czy opisy kategorii oraz produktów, a także w jaki sposób zarządzać treścią, tworzyć friendly URL-e czy optymalizować plik robots.txt.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jak zawsze nie zabrakło też komentarzy ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z osobami dopiero zaczynającymi przygodę z WordPressem.

Czy warto?

Specjaliści Delante lubią dzielić się swoją wiedzą – widać to chociażby po regularnie aktualizowanym o nowe wpisy firmowym blogu czy słowniku pełnym branżowych pojęć. Nie inaczej jest w raporcie. Stworzony przez specjalistów SEO dokument bazuje nie tylko na „suchych” faktach, lecz przede wszystkim na wiedzy wewnętrznej, zazwyczaj dostępnej tylko dla osób z branży, oraz wieloletnim doświadczeniu osób, które na co dzień zajmują się pozycjonowaniem nie tylko polskich, lecz także zagranicznych stron.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W raporcie wyraźnie widać, że wszystkie dane, statystyki i porady są aktualne, a głosy ekspertów z branży pozwalają lepiej zrozumieć, dlaczego pewne aspekty są tak ważne.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Aktualna pigułka wiedzy na początek

Raport świetnie balansuje pomiędzy niezbędną teorią (warto dodać, że nigdy nie są to pozbawione źródeł fakty – poza źródłami zewnętrznymi, część teoretyczna jest oparta o wyniki przeprowadzonej przez Delante ankiety), głosami ekspertów i częścią praktyczną.

Dla tych, którzy o WordPressie wiedzą już co nieco, z pewnością cenny będzie porządkujący wszystko przewodnik po optymalizacji strony na WordPressie, który pozwoli samodzielnie wprowadzić wiele dobrych zmian.

Co ważne, nie brakuje screenów i grafik, a sam raport jest podany w czytelnej formie graficznej.

Gdzie znajdziesz raport?

To chyba najlepsza wiadomość: raport „WordPress w 2021 roku” przeczytasz za darmo na stronie Delante. Jeśli wolisz go wydrukować albo otworzyć offline w dowolnym momencie (także na urządzeniach mobilnych), nie ma problemu – możesz pobrać go w formacie PDF.

Przygotuj się na porządną dawkę wiedzy o WordPressie – ten raport to zdecydowanie wartościowa pozycja.

 

Artykuł powstał we współpracy z Delante.