Reklama dnia: Resocjalizacja byłych więźniów dzięki psom ze schroniska

Reklama dnia: Resocjalizacja byłych więźniów dzięki psom ze schroniska
Pies - najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, kochający towarzysz. Członek rodziny. Okazuje się, że nie są to wcale puste frazesy. Nowa reklama Pedigree pokazuje, jaki wpływ psy potrafią mieć na resocjalizację byłych więźniów.
O autorze
1 min czytania 2016-04-28

Czworonogi wypełniają im pustkę po rodzinie i przyjaciołach, zapewniają towarzystwo, motywują do dalszych działań. Są przy nich, gdy zabrakło wszystkich innych. Byli więźniowie i psy ze schroniska daja sobie nawzajem druga szansę.

To trzeba zobaczyć:

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To oczywiście nie pierwsza reklama Pedigree, która nawiązuje do przyjaźni między człowiekiem i psem – przyjaźni, która ciągnie się od czasów prehistorycznych:

PS 2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Pedigree zwraca również uwagę, że dzięki psom sami stajemy się lepsi dla innych:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS 3

Pies to również doskonały towarzysz dla osób starszych i samotnych. Przed Wami przeurocza reklama marki Cesar:

PS 4

Czworonożni przyjaciele odwdzięczają się za okazaną im dobroć. Pomagają np. umówić się na randkę 🙂 W jaki sposób? Zobaczcie sami:

PS 5

Tak jak więźniom, psy potrafią przywrócić radość życia także osobom niepełnosprawnym i chorym. Udowadnia to fantastyczne video zrealizowane przez Kleenex. Poznajcie losy dość nietypowej przyjaźni. Wcześniej przygotujcie jednak chusteczki: 

PS 6

Niedawno w Reklamie dnia pisaliśmy także o bardzo ciekawej kampanii edukacyjno-społecznej przeciwko pijanym kierowcom. Bohater kampanii to więzień skazany za zabójstwo na drodze w wyniku prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Więcej informacji znajdziecie tutaj>>

PS 7

Pisaliśmy również o kolejnej odsłonie kampanii Persila „Dirt is good” Tym razem w reklamie zobaczymy jednak nie roześmiane umorusane dzieciaki, ale… więźniów osadzonych w zakładzie karnym. Więcej informacji tutaj>>

Uważacie, że o czymś zapomnieliśmy? Dajcie znać w komentarzach.

Zapraszamy również na poprzednie odcinki Reklamy dnia!