Roślinny Sensational Burger na stacjach BP

Każdy kierowca czy pasażer, odwiedzający kawiarnie Wild Bean Cafe na stacjach BP, może cieszyć się pysznym, bezmięsnym posiłkiem w postaci Sensational Burgera, czyli burgera GARDEN GOURMET. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom osób podróżujących, które mają ochotę zjeść smacznie i roślinnie.
O autorze
2 min czytania 2023-10-26

Źródło ilustracji: materiały prasowe

Dla wszystkich, którzy szukają bezmięsnego posiłku w trakcie podróży będzie to dobra wiadomość – na stacjach BP w Wild Bean Cafe jest dostępny Sensational Burger, będący doskonałą propozycją zarówno dla osób wybierających na co dzień wegetariańskie potrawy, jak również jedzących mięso.

Z czego składa się nowy burger?

Burger GARDEN GOURMET bazuje w 100% na białku roślinnym, a jego soczysty smak i wyjątkowa tekstura łudząco przypominają wołowinę. Sensational Burger, dostępny w kawiarniach Wild Bean Cafe z serem i aromatycznym sosem, w zależności od preferencji konsumenta może być skomponowany również ze świeżymi warzywami, co stanowi prawdziwą ucztę dla podniebienia.

 Współpraca z siecią stacji BP i obecność w kawiarniach Wild Bean Cafe pozwalają nam odpowiedzieć na potrzeby podróżujących i zaoferować alternatywę dla posiłku mięsnego. Burger GARDEN GOURMET to doskonała propozycja dla osób, które nie jedzą mięsa lub je ograniczają i nie chcą rezygnować ze swoich nawyków podczas wyjazdu. Sensational Burger jest pożywną wersją klasycznego burgera wołowego oraz dowodem na to, że „szybkie jedzenie”, po które sięgamy w trasie, może być roślinne i smacznekomentuje Małgorzata Cholińska, Junior Product Manager z dywizji Nestlé Professional.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Szczegóły oferty

W Polsce na stacjach BP działa ponad 529 kawiarni Wild Bean Cafe. Dostępność oferty roślinnej jest dla gości niezwykle istotna – w naszym kraju wegetarianizm lub weganizm deklaruje 10 procent społeczeństwa między 18 a 65 rokiem życia. Ponadto coraz więcej osób wybiera żywienie semi-wege, które opiera się przede wszystkim na potrawach bezmięsnych i umiarkowanym spożyciu produktów pochodzenia zwierzęcego. Mając na uwadze preferencje społeczne, marka GARDEN GOURMET przedstawia alternatywy dla mięsa i ich wielostronne zalety.

Sensational Burger jest dostępny we wszystkich kawiarniach Wild Bean Cafe na stacjach BP. Miłośnicy kuchni roślinnej znajdą go także w sprzedaży detalicznej. W Polsce, w ofercie marki GARDEN GOURMET znajdują się również m.in.: Wegański Falafel, Wegańskie Fileciki, Klopsiki Warzywne, Fileciki Roślinne i Wegański Kotlet Mielony.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdrożył na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem jest wsparcie klientów biznesowych w osiągnięciu ambitnych celów dekarbonizacyjnych. Zestaw usług i produktów stanowi odpowiedź na zapisy zawarte między innymi w porozumieniu paryskim i pakiecie „Fit for 55” i ma pomóc firmom w planowaniu i wdrażaniu jak najefektywniejszych rozwiązań prowadzących do obniżenia emisyjności ich flot.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2 Kultowy hot dog IKEA teraz także w wersji roślinnej

IKEA słynie ze swoich hot dogów, które od lat są idealnym zakończeniem wizyty w sklepie. Szwedzka marka chce oferować konsumentom różnorodne wybory żywieniowe, w tym roślinne produkty w przystępnej cenie. Już w lipcu do oferty dołącza nowość – hot dog roślinny.