Run For The Oceans: adidas za każdy przebiegnięty kilometr przekaże dolara na walkę z zanieczyszczeniem wód

Run For The Oceans: adidas za każdy przebiegnięty kilometr przekaże dolara na walkę z zanieczyszczeniem wód
W ramach akcji „Run For The Oceans” marka adidas zobowiązała się przekazać dolara za każdy przebiegnięty kilometr na rzecz programu Parley Ocean School, którego celem jest walka z zanieczyszczaniem zbiorników wodnych plastikiem. W tym roku cel to 1.5 dolarów miliona.
O autorze
1 min czytania 2019-05-30

Marka adidas już od dłuższego czasu prowadzi liczne działania mające na celu walkę z zanieczyszczaniem naszego środowiska plastikowymi odpadami. W ramach współpracy z fundacją Parley brand stworzył akcję Run For The Oceans, która poświęcona jest ochronie zbiorników wodnych na całym świecie.

W ramach akcji adidas zobowiązał się przekazać dolara za każdy przebiegnięty kilometr, rejestrowany przez darmową aplikację Runtastic między 8 a 16 czerwca br., na konto programu Parley Ocean School, który edukuje młodych ludzi z całego świata na temat ochrony oceanów.

Do akcji dołączyć może każdy – wystarczy zarejestrować się na stronie.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W 2018 roku adidas po raz kolejny połączył siły z organizacją Parley, aby reaktywować PARLEY RUN FOR THE OCEANS – globalny ruch biegowy, który wykorzystuje wspólnotę, miłość i zaangażowanie do sportu, aby podnieść świadomość o zagrożeniu oceanów plastikiem.

Słuchaj podcastu NowyMarketing