Runners of Warsaw, czyli endorfina events dla marki adidas

10 grudnia 2016 Agencja endorfina events zorganizowała event rozpoczynający działalność klubu biegowego adidas Runners of Warsaw. Wydarzenie odbyło się w Warszawie przy ulicy Solec 38.
O autorze
1 min czytania 2016-12-14

Celem eventu zorganizowanego przez endorfina events było zaprezentowanie miejsca adidas Runners of Warsaw, gdzie sport łączy się z chillout’em oraz integracja środowiska biegowego Warszawy na najlepszej imprezie biegowo-chillout’owej stolicy.

Event był skierowany do osób, które nie biegają zawodowo, ale robią to dla przyjemności.

Pierwszą częścią wydarzenia były podchody w mieście. Biegacze, podzieleni na drużyny, świecąc fluorescencyjnymi „znakami wojennymi” na twarzach, ubraniach, opaskami, latarkami UV pokonywali w mroku warszawskie ulice. Niesamowity efekt dopełniły też wskazówki narysowane w różnych miejscach na trasie.

Po zakończeniu zabawy, na uczestników biegu czekał energetyczny posiłek w stylu „street food”, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na „fluo party”. Podczas imprezy wykorzystane zostały kolorowe światła UV i kule dyskotekowe. Część rozrywkową uświetnił DJ.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Agencja endorfina events była odpowiedzialna za organizację całości wydarzenia, jego koncepcję, produkcję, scenografię i realizację.

Słuchaj podcastu NowyMarketing