Arval Store to salon samochodowy nowej generacji, w którym można wybrać dla siebie auto spośród kilkudziesięciu modeli oraz przetestować rozwiązania mobilnościwe. Z kolei Arval Flex to oferta pozwalająca użytkować auta w miesięcznej subskrybcji.
Jak na przestrzeni ostatnich lat zmienił się proces zakupu auta przez Polaków – gdzie kupujemy, jak kupujemy, na co zwracamy uwagę?
Zobacz również
-
Karolina Furca-Kłapa, Klaudia Smykla (Midero): Czasami warto zrezygnować z ruchu, który nie wspiera celu biznesowego [PODCAST]
-
Joanna Nowak, Sebastian Puchała: Na TikToku nie wygrywa perfekcja – wygrywa autentyczność [PODCAST]
-
Olga Koenig, Alicja Straburzyńska (Canva): Myślimy globalnie, działamy lokalnie [PODCAST]
– Coraz większą popularność zdobywa możliwość wynajmu długo- i średnioterminowego auta. Jest to usługa, która może mieć w sobie cały pakiet usług. To znaczy, że oprócz tego, że mamy możliwość użytkowania samochodu, mamy zapewniony serwis, opony do tego samochodu, ubezpieczenie. Czyli cały pakiet związany z eksploatacją samochodu – mówi Piotr Wójcik, Head of Marketing and Products w ARVAL Services Lease Polska.
Olga Koenig, Alicja Straburzyńska (Canva): Myślimy globalnie, działamy lokalnie [PODCAST]
Słuchaj podcastu NowyMarketing