Samsung i Persil ruszają z programem subskrypcji pralek

Samsung połączył siły z marką Persil, tworząc wyjątkowy program subskrypcji o nazwie Comfort Wash. W ramach aktywacji użytkownicy mogą wypożyczyć pralkę Samsung EcoBubble wraz z comiesięczną dostawą detergentów Persil i Silan wprost pod drzwi mieszkania.
O autorze
1 min czytania 2023-02-08

Wygodnie, elastycznie, ekonomicznie i w duchu smart

Idea Comfort Wash oparta została na założeniu, że nie wszyscy użytkownicy chcą posiadać sprzęt na własność. To doskonała propozycja dla osób często zmieniających miejsce zamieszkania i poszukujących elastycznych rozwiązań.

Subskrypcja sprzętu sprawdzi się również w przypadku małych i średnich firm chcących optymalizować wydatki. Nie zapominajmy jednak o osobach chcących przetestować urządzenie przed zakupem. Udział w programie Comfort Wash jest ku temu świetną okazją.

Comfort Wash – nowy wymiar prania

Cały proces to zaledwie kilka prostych kroków. Użytkownik wybiera jeden z planów subskrypcji najbardziej odpowiadający jego potrzebom – FLEX Plan, STANDARD Plan lub FAMILY Plan. W ciągu 4 dni roboczych serwis dostarcza pralkę Samsung z technologią EcoBubble. Każdy z 3 modeli dostępnych w ramach subskrypcji wyposażony jest w programy przeznaczone do prania różnego rodzaju tkanin.

Oferowane w ramach subskrypcji urządzenia piorą skuteczne nawet w niskiej temperaturze za sprawą technologii EcoBubble. Z połączenia wody, powietrza i detergentu tworzy się piana wnikająca głęboko w materiał, co pozwala efektywnie usunąć zabrudzenia nawet w wodzie o temperaturze 15 stopni. Ponadto pralki posiadają program Higieniczna para oraz panel AI Control umożliwiający personalizację ustawień*.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wartość dodaną stanowi aplikacja SmartThings z rozszerzeniem SmartThings Energy**, dzięki której użytkownicy mogą monitorować i analizować ilości energii zużywanej przez podłączone do niej urządzenia Samsung***. W efekcie lepiej kontrolują, a nawet obniżają miesięczne rachunki za prąd.

Do wybranej w ramach subskrypcji pralki użytkownik będzie regularnie otrzymywał 4-komorowe kapsułki do prania Persil 4w1 Discs w zestawie z płynem do płukania tkanin Silan w opakowaniach nadających się w 100% do recyklingu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Więcej informacji znajdziesz na: comfortwash.pl.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

* Panel AI Control dostępny w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT

** Aplikacja SmartThings dostępna w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT

*** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz Samsung Account