Samsung i Podróżniccy rozszerzają wypożyczalnię sprzętu

Samsung oraz Podróżniccy ponownie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom aktywnych i korzystających z nowych technologii podróżników, zwiększając ilość sprzętu w wypożyczalni foto-wideo.
O autorze
1 min czytania 2013-01-11

Nowe wyposażenie będzie dostępne już w pierwszej połowie stycznia 2013 roku dla tych osób, które przedstawią najciekawszą wizję swojej wyprawy.

Do tej pory w wypożyczalni były dostępne kamery Samsung HMX-W350 oraz HMX-QF20. Teraz wśród nowych urządzeń znalazły się aparaty fotograficzne Samsung NX100, NX11, EX1 oraz kamera HMX-W300. Jak je otrzymać? – Wystarczy zgłosić się bezpośrednio przez bloga www.podrozniccy.com, wpisując w komentarzu, dokąd się wybieramy, w jakim celu potrzebny jest sprzęt i co zamierzamy z nim zrobić. Zwycięzców wyłonią blogerzy prowadzący, czyli Ania i Jakub Górniccy. W pierwszej kolejności sprzęt dostaną osoby, które mają oryginalne zainteresowania i aktywności oraz chcą odkrywać nowe miejsca, kultury, społeczności i ich zwyczaje.

Pierwsze rozdanie wypożyczalni właśnie się odbyło. Spośród kilkunastu zgłoszeń blogerzy wybrali cztery osoby. Dwie z nich otrzymają kamerę Samsung HMX-QF20 i dwie – kamerę Samsung HMX-W350. Dzięki wypożyczonemu sprzętowi, będą mogły tworzyć ciekawe materiały w Wenezueli, Panamie, na wyspach karaibskich i wyspie Reunion.

Najważniejszym celem projektu jest umożliwienie spełnienia aspiracji reporterskich bez konieczności wydania fortuny na zaawansowany technologicznie sprzęt, a poszerzona gama urządzeń w wypożyczalni Samsung i Podróżnickich sprosta nie tylko oczekiwaniom podróżników-amatorów czy blogerów, ale także profesjonalistów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Wiemy, ile znaczy dobry sprzęt w podróży, ale wiemy też, jak ważne jest jego dopasowanie do potrzeb i możliwość dobrych testów – mówi Ania Górnicka – Dzięki tej wypożyczalni, osoby, które chcą poprawić swoje umiejętności, mogą to robić bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing