Ströer przejmuje największy pakiet wiat przystankowych w Gdańsku

Na mocy umowy z Gdańskim Zarządem Dróg i Zieleni, Ströer przejmuje obsługę reklamową pakietu 245 wiat przystankowych w Gdańsku. Poprzednim operatorem tych powierzchni był AMS.
O autorze
1 min czytania 2020-07-06

Do oferty Ströer trafi pakiet 508 powierzchni reklamowych, znajdujących na 245 wiatach przystankowych w Gdańsku. 

– Umowa z ZDIZ to kolejny krok w rozwoju naszej oferty w segmencie Citylight. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym stajemy się liderem tego formatu – komentuje Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer w Polsce. 

Przejęty przez Ströera pakiet był największym z 4 oferowanych w postępowaniu przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni. Pozostałe 3, obejmujące łącznie 155 wiat, znajdą się w ofercie firm AMS i Clear Channel. Nośniki Ströera trafią do sprzedaży w połowie lipca.   

– Powiększenie portfolio nośników w Gdańsku o tak dużą liczbę powierzchni CLP gwarantuje naszym klientom możliwość zrealizowania efektywnych kampanii, zarówno zasięgowych, jak i tych targetowanych na poszczególne dzielnice miasta – dodaje Marcin Gudowicz, CSO Grupy Ströer.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To kolejne rozszerzenie oferty Ströer o nośniki Citylight w ostatnim czasie. W poprzednim roku firma przejęła pakiet nośników na poznańskich wiatach przystankowych oraz w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Łącznie w ofercie Ströer znajduje się ponad 2 tysiące powierzchni formatu CLP.

Słuchaj podcastu NowyMarketing