Szczepienie to nie tylko Twoja sprawa! – przekonuje Cezary Pazura w nowej rządowej kampanii

Szczepienie to nie tylko Twoja sprawa! – przekonuje Cezary Pazura w nowej rządowej kampanii
Kancelaria Premiera zaprezentowała właśnie nowy spot stworzony w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię, w którym wystąpił Cezary Pazura. W filmie aktor przekonuje, że „szczepienie to nie tylko Twoja sprawa!”.
O autorze
1 min czytania 2021-01-11

Rządowa kampania informacyjna pod hasłem #SzczepimySię ruszyła pod koniec 2020 roku. W jej ramach zaplanowano szereg działań informacyjnych oraz edukacyjnych, które mają na celu zachęcenie Polaków do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa. 

Przykładem tego jest spot, który pojawił się 10 stycznia br. na kanale Kancelarii Premiera na YouTubie. Bohaterem filmu jest aktor Cezary Pazura, który przekonuje, że szczepienie to nie tylko nasza prywatna sprawa. „To sprawa życia i zdrowia innych” – mówi ambasador kampanii, jednocześnie zachęcają wszystkich do zaszczepiania się na koronawirusa. 

W ramach kampanii na ulicach miast całego kraju zawisły billboardy. Akcja #SzczepimySię obecna jest również w mediach społecznościowych, dołączyli do niej też polscy sportowcy.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

18 listopada 2020 roku rząd ruszył z nową kampanią informacyjną, która promuje zasadę DDMA+W. W jej ramach stworzono spoty zwracające uwagę na zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem – ich narratorką jest aktorka Małgorzata Kożuchowska.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PGE Polska Grupa Energetyczna zachęca do przestrzegania zaleceń sanitarnych Ministerstwa Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. W tym celu przygotowała projekt pn. „W życiu liczy się dystans”, który ma na celu promowanie odpowiedzialnych postaw społecznych i zachowywania dystansu społecznego.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się