Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

The Toughest Athletes: Nike w nowym spocie celebruje siłę kobiet i składa hołd obecnym oraz przyszłym matkom

The Toughest Athletes: Nike w nowym spocie celebruje siłę kobiet i składa hołd obecnym oraz przyszłym matkom
Nike wystartował z nową kampanią pod hasłem „The Toughest Athletes”. W jej ramach powstał inspirujący spot, za pomocą którego marka składa hołd wszystkim matkom oraz kobietom w ciąży i celebruje ich siłę.
O autorze
1 min czytania 2021-03-16

Po mocnej kampanii z 2019 roku, w której Nike złożył hołd kobietom i inspirował je do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów, marka powraca z nowym, motywującym spotem. Tym razem brand postanowił poruszyć temat macierzyństwa.

W reklamie, stworzonej we współpracy z agencją Wieden + Kennedy London, widzimy ujęcia sporstmenek z różnych dyscyplin sportowych, które albo są już matkami, albo dopiero nimi zostaną. W poszczególnych scenach widzimy m.in. Serenę Williams, Biancę Williams oraz Alex Morgan. Co ciekawe, każda z bohaterek spotu została nagrana w prywatnych i nierzadko intymnych okolicznościach, wyłącznie przez najbliższe im osoby. 

Za pomocą tej kampanii marka Nike celebruje siłę kobiet i jednocześnie składa hołd wszystkim obecnym oraz przyszłym matkom. 

Kampania zbiegła się z premierą pierwszej kolekcji marki stworzonej z myślą o kobietach w ciąży. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Pod koniec ubiegłego roku YouTube zaprezentował zestawienie dziesięciu najpopularniejszych reklam na platformie w 2020 roku. Na miejscu pierwszy znalazł się spot marki Nike zatytułowany „Never Too Far Down”, który wygenerował 117,7 mln wyświetleń.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W połowie ubiegłego roku marka Nike zaprezentowała nowy spot pod hasłem „You Can’t Stop Us”, w którym składa hołd wszystkim sportowcom przełamującym bariery i walczącym z przeciwnościami losu, takimi jak chociażby pandemia koronawirusa.