W tej olsztyńskiej pizzerii psy szukają domu na opakowaniach pizzy

W tej olsztyńskiej pizzerii psy szukają domu na opakowaniach pizzy
To kolejna niesamowita akcja organizacji „Bieg na sześć łap” – w olsztyńskiej pizzerii Ravioli Street na opakowaniach pizzy umieszczane są zdjęcia bezdomnych psiaków, które szukają nowych domów.
O autorze
1 min czytania 2020-01-20

O organizacji „Bieg na sześć łap” mogliśmy usłyszeć już wcześniej, w kontekście akcji, w ramach której w lutym br. podczas mszy w olsztyńskim kościele, ksiądz przedstawi wiernym bezpańskiego psa, poszukującego nowego dom. Kolejnym świetnym projektem grupy jest inicjatywa realizowana wspólnie z olsztyńska pizzerią Ravioli Street. 

W ramach akcji na wybranych opakowaniach pizzy na wynos umieszczane są zdjęcia bezdomnych psów, które czekają na adopcję. Oprócz fotografii, na pudełku znajdują się także najważniejsze informacji dotyczące czworonoga. 

Jak się okazało, akcja już odniosła zamierzony cel, bowiem pierwszy psiak, którego zdjęcie pojawiło się na opakowaniu pizzy, znalazł nowy dom.

zdjęcie: facebook.com/RavioliStreet

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Mimo rosnącej świadomości społecznej, w schroniskach wciąż przybywa bezdomnych zwierząt. Aby zwrócić uwagę na los porzuconych czworonogów Fundacja Azylu pod Psim Aniołem oraz Browar NOOK umieścili psy poszukujące domów na butelkach piwa.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

We wrześniu 2019 roku krakowska klubokawiarnia Forum Przestrzenie ruszyła z niezwykłą akcją, której celem było zachęcenie społeczeństwa do adopcji psów – na etykietach polskiej lemoniady pojawiły się wizerunki bezdomnych czworonogów.

PS3

Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na zeszłorocznym festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu. 

PS4

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.