WoshWosh znowu zbierze buty dla bezdomnych

WoshWosh znowu zbierze buty dla bezdomnych
Od 4 do 18 listopada br. firma WoshWosh, zajmująca się czyszczeniem, odnową, naprawą i customem obuwia, prowadzi akcję zbiórki obuwia dla bezdomnych w całej Polsce. Używane buty na jesień i zimę marka odświeży tak, by nadać im drugie życie i przekazać tym najbardziej potrzebującym.
O autorze
1 min czytania 2019-11-04

To już druga edycja akcji zbiórki obuwia dla bezdomnych, które organizuje WoshWosh w swoich lokalizacjach w całej Polsce. W zeszłym roku liczba podarowanych używanych butów przeszła wszelkie oczekiwania. Zebrano aż 1082 pary butów, które po odnowieniu przekazano bezdomnym.

W tym roku akcja ma szansę na jeszcze większy zasięg. Zbiórka będzie trwała aż 2 tygodnie, a buty będzie można przekazać w każdym punkcie odbioru WoshWosh (lista poniżej). Zima to trudny czas dla bezdomnych, każdego roku na ulicach umiera kilkadziesiąt osób z powodu odmrożenia i wyziębienia. Porządne i ciepłe buty chroniące stopy mogą zwiększyć szansę na przetrwanie w tym trudnym sezonie. Dlatego WoshWosh skupia się na zbiórce obuwia jesienno-zimowego, by pomóc z pomocą na czas.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Akcja „Przynieś buty dla bezdomnego” ma też na celu zwrócenie uwagi na problem konsumpcji i zakupoholizmu oraz edukacji w zakresie idei zero-waste. Dzięki akcji znoszone przez lata buty, które często lądują w śmietniku, mogą dostać drugie życie i realnie przydać się komuś, kto ich w tym czasie bardzo potrzebuje.

Akcja startuje 4 listopada i potrwa do 18 listopada. Obuwie można dostarczyć do punktów WoshWosh z listy lub wysyłać z dopiskiem „buty dla bezdomnego” na adres ul.Solec 81b l.p.60 00-382 Warszawa. Lista punktów WoshWosh dostępna jest na kanale Facebook WoshWosh.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Główne lokalizacje WoshWosh – Warszawa Powiśle:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • ul.Solec 81b p.60 (CH Arkada)
  • ul. Międzyborska 57/65

Pick Up Pointy WoshWosh Warszawa:

  • ul. Puławska 118 (Nasza Pralnia)
  • Al. KEN 36/lok.6 (Nasza Pralnia)
  • Trakt Brzeski 50A (Ale Pralnia)
  • ul. Broniewskiego 59a (Pralnia Luna 2)
  • ul. Szpotańskiego 4 CH Ferio (Pralnia Pingwin)

Lublin:

  • ul. Królowej Bony 8 (Strefa Prania)

Swarzędz:

  • Rynek 25 (Pralnia Kierzkowski)

Gdańsk:

  • ul. Czerwony Dwór 24 (Pralnia Biellux)

PS

19 października br. na warszawskiej Pradze odbyło się oficjalne otwarcie kolejnej pracowni WoshWosh. Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych akcji, w tym m.in. zbiórka kocy, pościeli i ubrań dla zwierząt z fundacji Tymmmczasy.

PS2

Tutaj możecie sprawdzić wszystkie inne ciekawe akcje organizowane przez markę WoshWosh. 

NowyMarketing jest partnerem medialnym akcji.