Poznańska Fundacja Przystań Autysty organizuje spotkania podczas, których wszyscy chętni, aby wspomóc autystyczne dzieci mogą sobie wydziarać kontur puzzla i do końca życia nosić na swojej skórze symbol pomocy potrzebującym (międzynarodowy znak autyzmu). Wpłaty za ich wykonanie trafią na rzecz fundacji. Taki tatuaż nigdy nie straci ani znaczenia, ani swojej wartości.
Dodać swój puzzel do akcji można było m.in. podczas Tattoo Konwent Poznań 2018, Szczecin Tattoo Convention i targów Beauty Days 2018.
Zobacz również
PS
Wytatuowanie logo Domino’s Pizza w zamian za sto sztuk pizzy rocznie? Wydawać by się mogło, że mało kto zdecyduje się na tak radykalny krok udokumentowania swojej miłości do włoskiej potrawy i marki. Tak przynajmniej sądzili twórcy akcji z rosyjskiego oddziału pizzerii. Zaledwie w ciągu kilku dni sieć została zbombardowana zdjęciami klientów z niecodziennym tatuażem. Tak duży odzew zdecydowanie zaskoczył twórców, w związku z czym szybko postanowili zakończyć kampanię.
PS2
#NMPoleca: Jak piękny design zwiększa konwersję w e-commerce? Tips & Tricks od IdoSell
Niektóre osoby tatuują sobie imię ukochanej osoby. Gorzej, jeśli nagle dojdzie do rozstania i przyjdzie nam nosić na ciele imię byłego partnera. Brazylijczycy znaleźli sposób, jak zatrzeć nieprzyjemne uczucie związane z noszeniem imienia byłego na ramieniu, jednocześnie pomagając.
Słuchaj podcastu NowyMarketing
PS3
Wiele z osób, które opuszczają zakłady karne, areszty śledcze czy zakłady poprawcze posiada tatuaże wykonane podczas odbywania kary. Są to często prymitywne, źle wykonane i szpecące rysunki, które osobom postronnym kojarzą się jedynie z przemocą. Dla wielu osób z przeszłością tatuaże są jak piętno, które negatywnie wpływa na ich życie. W tym celu powstał projekt „Tatuaże Wolności”, którego celem jest zmiana postrzegania osób z więziennymi tatuażami. Do współpracy zaproszono profesjonalnych tatuażystów, którzy zakryją szpecące „ozdoby”, w taki sposób by nie były przeszkodą w codziennym życiu.