Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Youtube i dyplomacja: Ryan Socash gościem Ambasadora Australii

W najnowszym odcinku na kanale Kult America, prowadzący Ryan Socash odwiedził rezydencję Ambasadora Australii w Warszawie.
O autorze
1 min czytania 2017-09-28

Podczas specjalnie przygotowanego obiadu Ambasador Paul Wojciechowski zachęcał widzów programu do zapoznania się z historią i kulturą Australii. Ponadto rozmowa dotyczyła korzystnych zmian w polityce imigracyjnej, skierowanych do młodych ludzi.

Kult America to kanał prowadzony przez Amerykanina, Ryana Socasha, który dzięki swojemu oryginalnemu spojrzeniu na naszą kulturę, pozwala ujrzeć polską codzienność z zupełnie innej perspektywy. Program, który subskrybuje obecnie ponad 87 tysięcy widzów, powstaje jako jedna z produkcji Mediakraft TV – telewizji internetowej publikującej treści o różnorodnej tematyce: od rozrywki i lifestyle, po edukację. Gośćmi programu byli m.in.: Naczelny Rabin Polski – Michael Schudrich i Senator Robert Dowhan.

Zagraniczne podróże Ryana Socasha zainspirowały go do tworzenia filmów, dzięki którym widzowie mają możliwość poznania przysmaków z różnych zakątków świata. W odcinku z Ambasadorem również nie zabrakło kulinarnych wrażeń pod postacią gulaszu z kangura, steku z emu czy spring rollsów z mięsem krokodyla.

Mam nadzieję, że jest to świetna okazja, aby zachęcić Ciebie oraz Twoich widzów do spróbowania australijskich przysmaków – tymi słowami Ambasador Paul Wojciechowski podsumował kulinarną część spotkania.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Ambasador poruszył także temat polityki imigracyjnej. Widzowie dowiedzieli się, że można spędzić rok pracując i zwiedzając kraj, który z entuzjazmem wita wszystkich pragnących stać się częścią australijskiego społeczeństwa.

Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie ze strony imigrantów, którzy poprzez swoje umiejętności i kwalifikacje chcą uczestniczyć w rozwoju Australii – wyznał Ambasador.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ryan Socash był pod dużym wrażeniem spotkania z Ambasadorem, jak też bogactwa kulturowego Australii i perspektyw zawodowych, jakie oferuje. Komentarze opublikowane pod filmem potwierdzają, że młodzi Polacy są zainteresowani zarówno podróżami, jak i możliwością pracy w tym egzotycznym miejscu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Udział Ambasadora w odcinku Kult America był pierwszą oficjalną współpracą dyplomaty z telewizją internetową Mediakraft. Film spotkał się z dużym uznaniem widzów. Program zyskał kolejny, ciekawy materiał, a Ambasador nowy kanał komunikacji z pokoleniem Internetu.