YouTube Premium w Polsce jeszcze droższe

YouTube Premium w Polsce jeszcze droższe
YouTube podnosi cenę za dostęp do serwisu bez reklam. Na naszym rynku cena pakietu rodzinnego YouTube Premium wzrośnie z 35,99 do 46,99.
O autorze
1 min czytania 2023-11-03

Od 1 listopada YouTube Premium będzie kosztować więcej nie tylko w Polsce, ale też w Argentynie, Australii, Austrii, Chile, Niemczech i Turcji. Podwyżka dotyczy zarówno planów indywidualnych i rodzinnych, jak i studenckich w usługach YouTube Premium i YouTube Music Premium. 

Cena pakietu rodzinnego na naszym rodzimym rynku wzrośnie z 35,99 do 46,99. Za plan bez reklam użytkownicy indywidualni zamiast 23,99 zapłacą 25,99, a studenci – 14,99 zamiast 13,99. 

Korzyści z posiadania usługi Premium w serwisie YouTube są liczne, ale najważniejszą z nich jest brak uciążliwych i długich reklam. Ponadto subskrypcja pozwala na pobieranie materiałów do obejrzenia w trybie offline, a także daje możliwość odtwarzania w tle na urządzeniach mobilnych. 

W ramach pakietu użytkownik dostaje dostęp do serwisu streamingowego YouTube Music, a także do treści YouTube Originals. Inne istotne funkcjonalności to m.in. ulepszona jakość filmów 1080p Premium czy też opcja wspólnego oglądania w Google Meet.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W Polsce YouTube Premium i YouTube Music zostały uruchomione w 2019 roku. Abonament YouTube Premium (obejmujący również usługę YouTube Music) kosztuje 23,99 miesięcznie, a za 19,99 miesięcznie można skorzystać tylko z YouTube Music. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS Internauci korzystający z adblocka nie będą mieli dostępu do YouTube’a

YouTube rozpoczął proces blokowania dostępu do serwisu dla osób, które nie chcą oglądać reklam i używają w tym celu adblocków. Takie działanie ma zachęcić użytkowników do zakupu usługi subskrypcyjnej YouTube Premium. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2 YouTube nadal monetyzuje treści szerzące dezinformacje związane z nauką o klimacie 

W 2021 r. YouTube poinformował, że zakaże umieszczania reklam w filmach, które rozpowszechniają dezinformację lub szerzą sprzeczne dane na temat klimatu. Zmiany nadal nie zostały wprowadzone.