Z Tymbarkiem zawsze jesteś w najlepszym wieku!

Tymbark swoje 80 urodziny świętuje ze wszystkimi i z każdym z osobna. Wyjątkowy jubileusz to dla marki okazja, by podkreślić, że najlepszych rzeczy w życiu nie należy zmieniać i niezależnie od okoliczności – warto pozostać sobą.
O autorze
1 min czytania 2016-04-26

Tymbark od 80 lat niezmiennie pozostaje marką młodą duchem i towarzyszy nam we wszystkich ważnych i codziennych chwilach. 

Nieważne, ile masz lat – ważne na ile się czujesz! Jubileuszowy spot marki udowadnia, że można być młodym bez względu na wiek. Zarówno ośmioletni chłopiec i osiemdziesięcioletni dżentelmen czują się świetnie, bo zawsze pozostają sobą i nie zapominają o młodzieńczej energii, jaka w nich tkwi. Bohaterowie Tymbarku pokazują nam, jak czerpać z życia radość w każdym jego momencie. Oni kochają to, kim są i nie chcą się zmieniać. Podobnie Tymbark – nie zmienia się i od 80 lat pozostaje ciągle w najlepszym wieku! 

Tymbark 80 urodziny świętuje przez okrągły rok. Specjalna edycja opakowań produktów podkreśla 80 lat tradycji, billboardy w przestrzeni miejskiej przypominają o jubileuszu, a dodatkowo marka jest również szeroko obecna we wszystkich mediach. Urodzinowy spot wyraźnie wskazuje, ile energii do działania tkwi w Tymbarku i jak radośnie marka będzie świętować jubileusz także w dalszej części roku.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zachęcamy do obejrzenia reklamy: 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Start kampanii:25 kwietnia 2016 r.
Agencja reklamowa: BrainBox
Dom mediowy: MindShare

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się