Za wygodne łóżko? Spot „I’ll Be There For You” wzrusza i zaskakuje

Za wygodne łóżko? Spot „I’ll Be There For You” wzrusza i zaskakuje
Przywiązanie psa do swojego właściciela nie ma granic… a może jednak ma? We wzruszającym spocie „I'll Be There For You” możemy zobaczyć prawdziwą miłość zwierzęcia do swojego pana. Zakończenie jednak mocno zaskakuje.
O autorze
1 min czytania 2018-07-31

Marki często sięgają po emocjonalnie naładowane spoty, które mają nas wzruszyć i utkwić w pamięci. Reklama pokazująca, jak bardzo pies przywiązuje się do miejsca i właściciela, mogłaby promować IKEA:

Spot został nakręcony przez twórców z Filmakademie Baden-Württemberg i nie jest oficjalną reklamą IKEA.

PS Coldwell Banker: Somebody to Love

Firma Coldwell Banker w spocie „Somebody to Love”, będącym częścią kampanii „Domy dla psów” przypomina, że nie możemy zmienić całego świata, ale możemy odmienić życie jednego stworzenia, które w podzięce obdarzy nas niewyobrażalną miłością.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2 Pedigree: Hearts Aligned

Większość z nas narażona jest na liczne problemy zdrowotne, jak zawał serca czy nadciśnienie, wywoływane przez ciągły stres i niepokój, który nam towarzyszy. Co może być najlepszym najlepszym środkiem zapobiegawczym oraz lekarstwem? Pedigree przekonuje, że jest nim przyjaźń z czworonogiem.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS3 Pedigree: First Days Out

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Czy psy nadają się do wsparcia resocjalizacji były więźniów? Oczywiście, że tak. Udowadnia to w swojej reklamie Pedigree i pokazuje, jak byli więźniowie i psy ze schroniska dają sobie nawzajem drugą szansę.

PS4 IKEA: A Good Listener

IKEA nieraz wykorzystywała w swoich reklamach nieoczekiwane zakończenie, prezentujące produkt. W jednej z kreacji marka pokazała trudne relacje ojca z dorastającą córką.