Żabka uruchomiła sprzedaż piw w pakiecie

Żabka uruchomiła sprzedaż piw w pakiecie
Sieć sklepów Żabka proponuje klientom ofertę czasową z możliwością zakupu... piwa. W ramach jednorazowej opłaty można odebrać 10 puszek trunku.
O autorze
1 min czytania 2024-06-20

Po sukcesie, jaki odniósł abonament na kawę w sieci sklepów Żabka, firma postanowiła wiosną br. pójść o krok dalej i ruszyć z subskrypcją na napoje gazowane. Teraz już wiemy, że na tym nie koniec. W aplikacji „żappka” pojawiła się informacja o możliwości zapłacenia jednorazowej kwoty i odebrania w jej ramach 10 małych puszek z piwem.

fot. screen własny

Oferta została podzielona na piwa zagraniczne, polskie oraz piwa 0%. W ramach każdej z opcji do odbioru jest 10 produktów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

fot. screen własny

PS Żabka promuje hot dogi za 1 zł przy zakupie papierosów? Ministerstwo Zdrowia reaguje, a sieć wycofuje się z komunikacji oferty

Symboliczna złotówka za kawę, panini lub hot doga, jeśli kupi się paczkę papierosów? Wydawałoby się, że promowanie w mediach palenia jest już dawno za nami, a jednak sieć sklepów Żabka zdecydowała się na zorganizowanie kontrowersyjnej promocji konsumenckiej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2 Żabka kolejny raz zaskakuje. Trwają testy automatu z alkoholem

W jednym z warszawskich sklepów Żabka Nano testowane jest nowe rozwiązanie. Klienci, podczas zakupu alkoholu, mogą skorzystać z innowacyjnej technologii. Żabka zapewnia, że jest to zgodne z prawem.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się