Zadbaj o naszą planetę, a w nagrodę zakosztuj wyspiarskiego życia – rusza akcja #TS4wyspiarskiezycie

Kampania mająca na celu ochronę środowiska towarzyszy premierze najnowszego dodatku „Wyspiarskie życie” do gry The Sims 4. Zostali w nią zaangażowani najbardziej rozpoznawalni polscy twórcy internetowi, a najlepsi mogą wygrać nagrody o wartości 20 i 5 tysięcy złotych.
O autorze
1 min czytania 2019-06-27

The Sims 4 jest jedną z najpopularniejszych gier studia Electronic Arts. Obecna część zadebiutowała w 2014 roku, ale cały czas cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy. Spowodowane jest to między innymi regularnymi dodatkami, które wzbogacają świat gry i dodają nowe możliwości dla graczy. Najnowszy, zatytułowany “Wyspiarskie życie” przenosi simów na Sulani, czyli tropikalny archipelag. Z okazji premiery gry warto zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia naszej planety.

Sielskie wakacje

Do współpracy zaproszono 31 najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców internetowych młodego pokolenia między innymi: Sylwię Lipkę, Weronikę Juszczak, Bartka Kaszubę, Julię Wieniawę, samosiaę, czy Nylę. A także wielu tiktokerów, instagramerów, streamerów i gamerów, którzy promują nowy dodatek do The Sims 4 i są zaangażowani w ochronę środowiska.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 13 lipca 2019 roku zrobić zdjęcie, które pokazuje jak dbasz o przyrodę, następnie należy je opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram) wraz z hasztagiem #TS4wyspiarskiezycie. Do wygrania jest voucher na 20 000 zł i 2 vouchery na 5 000 zł, które można wykorzystać w serwisie wakacje.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja gamingowa Fantasy Expo, przy wsparciu serwisu wakacje.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się