Zapraszamy na darmowy webinar: E-commerce na zielono – praktyczne wskazówki dla Twojego biznesu

Zapraszamy na darmowy webinar: E-commerce na zielono – praktyczne wskazówki dla Twojego biznesu
O autorze
1 min czytania 2023-05-16

Drodzy Czytelnicy,

zachęcamy do udziału w naszym darmowym webinarze E-commerce na zielono – praktyczne wskazówki dla Twojego biznesu. Wraz z rosnącą popularnością handlu internetowego, konsumenci stają się coraz bardziej wymagający w kwestii ekologii. O tym, jak zazielenić e-commerce i jak sprawić, by sprzedaż online przyczyniła się do zrównoważonego rozwoju oraz ochrony naszej planety porozmawiamy z naszą ekspertką Martą Michałowską, Head of Marketing w Linker Cloud.
 

W trakcie webinaru opowiemy m.in. o tym:

Wydarzenie zakończy otwarta sesja Q&A.
 

Poznaj naszą prelegentkę:

Marta Michałowska – z marketingiem związana od ponad 8 lat. Head of Marketing w Linker Cloud. Doświadczenie zdobywała, m.in. w branży ubezpieczeniowej i technologicznej; ma również perspektywę agencyjną. Doktorantka i wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, mentorka w inkubatorze technologicznym Youth Business Poland i Digital University. Autorka tekstów w magazynach Nowa Sprzedaż, Online Marketing Magazyn, Marketer+ i portalach Marketing przy Kawie, Interaktywnie. com, G2 Crowd i Grafmag. Prelegentka na konferencjach, m.in. na Internet Beta czy Środa Dzień Bloga.


Webinar odbędzie się w czwartek 1 czerwca br. o godzinie 12:00. Darmowa rejestracja dostępna jest na stronie wydarzenia.