Zatrudnienia i awanse w Sociomantic Labs

Do zespołu Sociomantic Labs w ostatnim czasie dołączyli Paweł Grochowski oraz Lukáš Pešek. Z kolei Mariusz Pawełczyk objął stanowisko Commercial Director Central&Easter Europe, Małgorzata Sułek została Head of Account Management w Polsce, a Beata Banaś awansowała na stanowisko...
O autorze
1 min czytania 2016-02-11

Marketing Manager Europe, Middle East & Africa.

W związku z dynamicznym rozwojem Sociomantic Labs, do warszawskiego zespołu dołączył Paweł Grochowski. Objął on nowo utworzone stanowisko Partnership Development Manager i odpowiada za relacje z wydawcami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej CEE. Podobne stanowiska zostały utworzone w kluczowych regionach, w których firma posiada swoje oddziały. Paweł Grochowski wcześniej pracował m.in. w Optimise na stanowisku Publisher Director czy w zanox jako Head of Publisher Sales w regionie CEE. Do Sociomantic Labs dołączył również Lukáš Pešek, obejmując stanowisko Commercial Director w Czechach i Słowacji. Wcześniej pracował m.in. Httpool a.s. Twitter Ad Sales Partner oraz FedEx i DHL Express.

Zmiany w polskim oddziale firmy dotyczyły także awansów. Mariusz Pawełczyk ze stanowiska Sales Director CEE awansował na Commercial Director CEE. Aktualnie odpowiada za ogół działań biznesowych oraz nadzór nad rynkami w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Z firmą jest związany od prawie 5 lat. Przed dołączeniem do Sociomantic Labs, jako dyrektor marketingu w PKP Intercity S.A., był odpowiedzialny za strategię marketingową spółki. Kolejny awans dotyczy Małgorzaty Sułek, która przeszła ze stanowiska Senior Account Manager na stanowisko Head of Account Management. Do jej zadań należy kierowanie zespołem odpowiadającym za obsługę klientów na rynkach CEE oraz nadzór nad realizacją kampanii reklamowych kluczowych klientów. Małgorzata Sułek pracuje w Sociomantic od ponad 4 lat. Przed dołączeniem do firmy pracowała jako Account Manager w firmie TradeDoubler. Z kolei Beata Banaś awansowała z Marketing Manager CEE na stanowisko Marketing Manager EMEA. Odpowiada za realizację strategii marketingowej i PR firmy w Europie, w tym na rynku rosyjskim, a także w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki. Beata Banaś przed dołączeniem do firmy pracowała dla Goldbach Audience, obecnie Stroer Digital Media, na stanowisku PR & Marketing Manager.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj