Zdecyduj, kto zostanie Najbardziej Pożądanym Pracodawcą w twojej branży w 2018 roku [badanie]

Antal rozpoczął ósmą edycję badania „Najbardziej Pożądani Pracodawcy”. To jedyny w Polsce konkurs, w którym specjaliści i menedżerowie sami decydują, które instytucje są najlepszymi pracodawcami w poszczególnych branżach i jakimi silnymi stronami odróżniają się od konkurencji.
O autorze
1 min czytania 2018-01-17

W ubiegłym roku w kategorii „marketing, reklama, PR” na podium znaleźli się Havas Worldwide Warsaw, Isobar i K2.

– Pożądany pracodawca to taki, u którego chcę pracować, który daje mi to, czego oczekuję, a czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja, który dba o mój dobrostan holistycznie. Tak chciałaby być definiowana chyba każda firma przez pracowników. O tym, która rzeczywiście będzie mogła się posługiwać tym opisem, zdecydują w naszym badaniu sami specjaliści i menedżerowie jako osoby doświadczone i znające rynek. Ale uzyskanie tego tytułu to jedno, a utrzymanie go to drugie. W ubiegłym roku na 71 wyróżnionych marek, tylko połowę stanowili wcześniejsi laureaci. A jak będzie w tym roku? Zobaczymy już za kilka miesięcy – mówi Artur Skiba, prezes zarządu Antal.

Jak zagłosować?

Specjaliści i menedżerowie mogą oddać swój wypełniając krótką ankietę online – udzielenie odpowiedzi zajmie kilka minut. Jedną z kategorii, w której oceniani są pracodawcy, jest „marketing, reklama, PR”.

Badanie jest anonimowe, a na podstawie wyników zostanie stworzony ranking najlepszych pracodawców dla doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach. W podziękowaniu za wypełnienie kwestionariusza, wszyscy ankietowani otrzymają pełny raport z wynikami.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Link do badania.

Najbardziej Pożądany Pracodawca w liczbach

W ubiegłorocznej edycji badania „Najbardziej Pożądani Pracodawcy” wzięło udział ponad 3300 specjalistów i menedżerów z całej Polski. Dzięki ich zaangażowaniu zostało wyróżnionych aż 71 firm działających w 16 branżach. Raport z badania wraz z branżowym rankingiem z 2017 roku dostępny jest pod adresem.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się