Zuzanna Michalska i Piotr Sójka zaczynają współpracę z Foszer Sawicki

Foszer Sawicki powiększa zespół producentów. Do domu produkcyjnego dołączyli Zuzanna Michalska i Piotr Sójka.
O autorze
1 min czytania 2017-10-10

Zuzanna, przez ostatnie 10 lat produkowała dla telewizji TVN, pracując przy takich programach jak: Mam Talent, X Factor, Project Runway, Sopot Festival, Sylwester czy Mali Giganci. Wcześniej związana była z radiem TOK FM.

Piotr Sójka z branżą związany jest od ponad 10 lat. Ostatnio związany z domem produkcyjnym Redworks (Grupa WPP). Realizował produkcje na całym świecie, odpowiadał za produkcje dla takich Klientów jak: AVON, BZWBK, Coca Cola-Nestea, FORD, Orange-Nju, Saturn, Unilever czy OBI.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię. Budujemy zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że wspólne realizacje będą zawsze na wysokim poziomie, dlatego bardzo nas cieszy fakt, że Zuza i Piotrek zdecydowali się do nas dołączyć. – mówi Katarzyna Ejdys-Kalwasińska, Dyrektor Zarządzająca Foszer Sawicki.

O Foszer Sawicki – dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji wideo na potrzeby kampanii ATL i kampanii digital. Klientami domu produkcyjnego są zarówno agencje (Havas, LiquidThread, Dentsu Aegis Network), domy mediowe (MEC, MediaCom, Zenith), jak i klienci końcowi (Empik, ESL, Crédit Agricole, Websummit).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj