18. urodziny Gandalf.com.pl – jak księgarnia internetowa zmieniła się w wielobranżowy e-commerce?

Marzec 2022 to nie tylko początek wiosny, ale i miesiąc wyjątkowych promocji i wspomnień wśród pracowników i klientów popularnego polskiego e-commerce – Gandalf.com.pl. To właśnie wtedy wspólnie świętujemy 18. urodziny, czyli wchodzimy w dorosłość.
O autorze
1 min czytania 2022-02-22

Jak Gandalf.com.pl zmienił się przez 18 lat?

Sklep internetowy Gandalf.com.pl został założony w 2004 roku i choć nasz adres zmieniał się kilkukrotnie, to swoją siedzibę mamy nieprzerwanie w Łodzi. Początkowo w swojej ofercie mieliśmy jedynie książki i podręczniki, ale wraz ze wzrostem popularności i oczekiwań naszych klientów, wprowadzaliśmy, stopniowo, do oferty kolejno także inne produkty. I tak z biegiem lat nasz asortyment poszerzył się o gry planszowe, filmy, muzykę i zabawki. A od 2014 roku wprowadziliśmy do oferty także kosmetyki i perfumy. Oczywiście nadal mamy dla Was najlepsze i najciekawsze nowości książkowe i podręcznikowe (i to w najlepszych cenach) i wcale nie zwalniamy! Jesteśmy e-commercem wielobranżowym – z prawdziwego zdarzenia.

Początki Gandalf.com.pl = początki polskiego internetu

Czy pamiętacie jeszcze, jak wyglądał internet w 2004 roku? My tak!

Gandalf.com.pl pamięta właściwie sam początek polskiego internetu. Można powiedzieć, że tak naprawdę rozwijaliśmy się razem z nim. W 2004, kupno książek przez internet było czymś zupełnie wyjątkowym i wręcz luksusowym. A to właśnie my, jako jedni z pierwszych, daliśmy Wam taką możliwość – wspomina Anetta Wilczyńska, prezes Gandalf Sp. z o.o.

Gandalf.com.pl był jedną z pierwszych platform e-commerce w Polsce. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez te lata, obserwując rozwój internetu i dorastając razem z nim, jest dziś bezcenne. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zobacz, jak zmieniła się nasza strona przez lata

 

Jak będziemy świętować?

Startujemy już 28 lutego, a każdy tydzień to nowe promocje i niespodzianki. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale możecie być pewni, że znajdzie się coś i dla fanów dobrej lektury i dla miłośników wieczorów przy porządnej planszówce. A jeśli do tego lubicie czasem poukładać coś z klocków LEGO, to marzec stanie się waszym ulubionym miesiącem w całym roku kalendarzowym! Co więcej? Konkursy, wyzwania, nagrody… Śledźcie nasze media społecznościowe i stronę internetową, bo każdy tydzień marca to nowa okazja, żeby upolować coś dla siebie i najbliższych. W nasze urodziny to my rozdajemy prezenty!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się