Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Ponad 500 stron o mózgu i marketingu – zdobądź e-book „NeuroMarketing Insight” za darmo.

SZCZEGÓŁY

WOOPA dla M2 Films

„Odkryj tajemnice puszczy”, pod takim hasłem toczy się kampania promująca film „Królestwo” dystrybutora filmów kinowych M2 Films, przygotowana przez agencję kreatywną WOOPA.
O autorze
1 min czytania 2016-08-30

– Zadaniem agencji było stworzenie komunikacji, która odda widowiskowość i skalę projektu oraz będzie atrakcyjna zarówno dla rodzin, jak i miłośników Puszczy Białowieskiej – informuje Bartek Goldyn, dyrektor kreatywny w agencji WOOPA.

– Kreacje zaproponowane przez WOOPĘ doskonale podkreślają atuty tego wyjątkowego projektu, a kampania w social media pozwala wzmocnić wizerunek filmu jako propozycji kinowej zdecydowanie wyróżniającej się na tle innych filmów dokumentalno-przyrodniczych – mówi Paula Szmidt, dyrektor marketingu M2 Films.

Film „Królestwo” przedstawia dzieje puszczy i jej mieszkańców od epoki lodowcowej do czasów współczesnych. To rozrywka dla całej rodziny, o mocnym walorze edukacyjnym i spektakularnych zdjęciach. Zainteresuje także miłośników przyrody i wielbicieli Puszczy Białowieskiej, która była jednym z planów filmowych.

Agencja WOOPA zajęła się stworzeniem dwóch Key Visuali, materiałów BTL (m.in. plakaty, ulotki, nakładki na bramki w sklepach), adaptacją strony www, składem i oprawą graficzną scenariuszy lekcyjnych dla nauczycieli, przygotowaniem kreacji do kampanii online oraz zaplanowaniem i prowadzeniem działań reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Kampania telewizyjna i prasowa powstała została przygotowana wspólnie przez agencję WOOPA i M2 Films.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Współpraca między firmą M2 Films i agencją WOOPA rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Początkowo obejmowała tylko działania reklamowe w mediach społecznościowych, następnie rozwinęła się w kompleksową obsługę kreatywną.

W kampanii wykorzystano kina, telewizję (kanały dziecięce), prasę, social media, materiały BTL, a także działania cross-promocyjne z sieciami sklepów: Kakadu, Bartek, Reporter Young, TOYS Box. Za kreację odpowiada agencja WOOPA. Zakupem mediów zajął się M2 Films we własnym zakresie. Kulminacja kampanii nastąpi w dwóch tygodniach przed premierą filmu 16 września.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Link do strony filmu: http://krolestwo-film.pl

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Fanpage filmu: https://www.facebook.com/filmkrolestwo/