Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

Hyundai Sellout 2016

Z początkiem listopada Hyundai Motor Poland rozpoczyna internetową kampanię promującą wyprzedaż modeli z rocznika 2016, która trwać będzie do końca roku. Za przygotowanie kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.
O autorze
0 min czytania 2016-11-03

Wyprzedaż obejmować będzie większość modeli producenta, w tym Tucson, Santa Fe, i30 oraz i20. W zależności od modelu i jego wersji wyposażeniowej, ta niezwykle interesująca oferta może zawierać m.in. upust aż do 20 000 zł czy premię za odkup. Ponadto Hyundai proponuje ubezpieczenie (pakiet OC/AC/NNW/ZK/PAP) w cenie 2,99 proc. wartości samochodu. Wszystkie oferowane przez markę modele objęte są programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Za przygotowanie materiałów kreatywnych, planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media.