Internet marketing w służbie zwierzętom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Internet marketing w służbie zwierzętom

W grudniu ruszyła akcja o nazwie Pet Patrol – jej celem jest znalezienie jak największej ilości domów dla podopiecznych polskich schronisk. Akcja tworzona jest przez osoby, które uważają, że sensem życia jest niesienie pomocy istotom słabszym, skrzywdzonym i cierpiącym.

Do całej akcji dołączyło kilka firm związanych z marketingiem internetowym, które charytatywnie chcą wesprzeć zwierzaki. Są to między innymi takie firmy jak:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  1. Sotrender - przekazał swój system do optymalizacji działań na Facebooku.
  2. SocialDesk oraz Fanpoint – obie te firmy użyczyły swoich aplikacji do działań marketingowych
  3. SentiOne – dostarczył system do monitoringu internetu
  4. Nk.pl – w ramach akcji uruchomił w swoim serwisie grupę oficjalną, na której prowadzona jest komunikacja całej akcji
  5. ClearSense – jako agencja interaktywna stworzyła stronę www dla akcji Pet Patrol. Dodatkowo przewidziana jest spora akcja email marketingowa.
  6. Marcin Bukowski Photography – jako naczelny fotograf w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie użycza swoje zdjęcia, które między innymi możecie zobaczyć na stronie www akcji

Całość działań opiera się na monitoringu mediów oraz prowadzonej komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook + NK.pl) . Dzięki systemowi SentiOne osoby tworzące Pet Patrol mogą 'wyłapać' użytkowników sieci, którzy piszą, że są zainteresowani przygarnięciem psa lub kota.

Co się dzieje kiedy monitoring wyłapie taką dyskusję? Osoba reprezentująca Pet Patrol kontaktuje się z twórcą wpisu i zachęca go do adopcji zwierzaka ze schroniska. Oprócz tego dla osób zainteresowanych adopcją wyszukujemy konkretne zwierzaki w najbliższej okolicy, aby ułatwić proces adopcyjny.

Dodatkowo uruchomiona w dniu 22.01.2013r. strona internetowa pozwala internautom wysłać za pomocą formularza kontaktowego informację, że jest się zainteresowanym adopcją zwierzaka. Pet Patrol dla osoby, która przesyła zgłoszenie znajdzie potencjalnego pupila do adopcji.

Do tej pory dzięki Pet Patrol udało się dokonać trzech adopcji. Jednak nie poddajemy się i walczymy dalej – każda adopcja to dla nas wielki sukces! Jesteśmy przekonani, że same działania mają skutek edukacyjny. Społeczeństwo dzięki temu może się przekonać, że adopcja psa ze schroniska to nic, czego należy się obawiać. Tak naprawdę nie ważne czy pies lub kot jest ze schroniska – wymaga tyle samo uwagi, tyle samo miłości co np. rasowy zwierzak prosto z hodowli.

W chwili obecnej Pet Patrol poszukuje nowych firm oraz osób, które chciałyby wspomóc to charytatywne przedsięwzięcie.

Zainteresowanych wsparciem akcji prosimy o kontakt pod adres mailowy [email protected]

A wszystkich czytelników NowegoMarketingu zapraszamy na naszą stronę www.petpatrol.pl oraz na fanpage na Facebooku i grupę w serwisie NK.pl

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij