Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do Mixx Awards 2016!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do Mixx Awards 2016!

1 grudnia 2016 w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się 10., jubileuszowa edycja Mixx Awards & Conference – unikalnego połączenia gali konkursowej i konferencji poświęconych najlepszym polskim kampaniom reklamowym wykorzystującym digital.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zaprasza do zgłaszania swoich kampanii do konkursu Mixx Awards 2016.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mixx Awards to konkurs na najlepsze polskie kampanie reklamowe wykorzystujące digital. To również jedyny konkurs, który nagradza jednocześnie kreację i efektywność.

Mixx Conference to wydarzenie prezentujące najnowsze i najbardziej inspirujące internetowe trendy. Jest to jedyna konferencja oparta wyłącznie o prezentacje bazujące na case studies.

Od dziś do 5 września 2016 można zgłaszać kampanie reklamowe do udziału w Mixx Awards 2016. Zgłoszeń dokonywać mogą zarówno marketerzy, jak i agencje reklamowe, domy mediowe, portale, wydawcy czy dostawcy technologii z większych i małych firm.

Zapraszamy do zgłaszania swoich projektów z ostatnich 12 miesięcy w następujących osiemnastu zmodyfikowanych kategoriach: Brand Awareness and Positioning, Product Launch, Direct Response and Lead Generation, Cross-Media Integration, Public Service and non-profit campaign, Branded Content, Branded Site, Social - Community Building, Online Marketing with Influencer, Mobile, Video online, Games, Interactive Out-of-Home and off-line, Innovation, Use od Technology, Internet of Things, Business-to-Business, Direct Response and Lead, E-mail.

Dodatkowo przyznawane będą nagrody za dokonania w następujących kategoriach: Człowiek Roku, Marketer Roku, Dom Mediowy Roku, Agencja Roku, Nagroda Specjalna IAB za całokształt dokonań.

Mixx Awards to międzynarodowy konkurs z tradycją sięgającą 2005 roku, kiedy to po raz pierwszy został zorganizowany przez amerykański oddział IAB. Od tamtej pory z powodzeniem jest rozwijany w wielu krajach świata i stał się jednym z najważniejszych konkursów dla branży interaktywnej. Polska edycja Mixx Awards organizowana jest przez IAB Polska od 2007 roku, a od czterech lat konkursowi towarzyszy konferencja Mixx Conference.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu, poza modyfikacjami kategorii oraz wyborem nowej lokalizacji, stała się okazją do wprowadzenia ważnych zmian w regulaminie przyznawania nagród. W tym roku zniesione zostały dotychczasowe ograniczenia - zgłaszane kampanie będą mogły być nagradzane w wielu kategoriach, a w każdej z nich przyznane zostaną 3 nagrody: złota, srebrna i brązowa. Ponadto ujednolicono standardy przyznawania ocen w kategorii Best in Show, Agencja Roku i Dom Mediowy Roku - w dużej mierze będą opierać się one o sumę punktów uzyskanych za wyróżnienia w pozostałych kategoriach.

Regulamin oraz Cennik konkursu MIXX Awards 2016 można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia MIXX Awards & Conference.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij