TBWA powiększa zespół o nowych pracowników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TBWA powiększa zespół o nowych pracowników

W związku z rosnącą liczbą projektów Agencja TBWA wzmacnia swoje działy Kreacji, Client Service, Social Media oraz Digital. Do zespołów dołączają Adam Tokarski, Magdalena Lewandowska, Anna Pietrzkowicz, Urszula Hryniewicz oraz Paulina Zalewska.

TBWA powiększa zespół Social Media o dwóch Moderatorów/Content Designerów. W marcu br. do działu dołączyła Urszula Hryniewicz i od tego czasu realizuje kampanie w mediach społecznościowych dla klienta z branży spożywczej. Swoje doświadczenie zdobywała od 2010 roku zajmując się moderacją i tworzeniem contentu w czołowych agencjach kreatywnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wolnych chwilach czyta – głównie polskie i skandynawskie kryminały. Anna Pietrzkowicz, która zasiliła kręgi social media w czerwcu br., początkowo związana była z branżą PR i pracowała w znanych agencjach zajmujących się komunikacją, w których realizowała projekty dla lokalnych, jak i globalnych marek. Następnie swoje zainteresowanie przeniosła na media społeczne i doświadczenie zdobywała w jednej z czołowych agencji interaktywnych. W TBWA zajmuje się obsługą fanpage’y, tworzeniem contentu, bieżącą moderacją i animacją społeczności. Za swoje hobby uznaje podróże, gotowanie i czytanie. 

Paulina Zalewska dołączyła do TBWA w kwietniu br., obejmując stanowisko Junior Account Executive i wzmocniła tym samym dział digitalowy. Doświadczenie zdobywała w niezależnych agencjach kreatywnych, biorąc udział w licznych projektach i realizując kampanie internetowe.

W TBWA rozpoczęła swoją karierę od obsługi klienta z branży spożywczej, natomiast obecnie angażuje się w działania dla marki związanej z bankowością. Prywatnie jest fanką kina skandynawskiego i hiszpańskiego. 

Zmiany zaszły również w dziale kreacji, do którego w lipcu br. na stanowisko Copywritera dołączył Adam Tokarski. Adam ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją marketing polityczny. Doświadczenie w reklamie zdobył dzięki pracy w agencjach reklamowych, natomiast zdolności copywriterskie rozwinął realizując projekty dla znanych marek z branży FMCG, kosmetycznej, motoryzacyjnej czy międzynarodowego operatora telefonii komórkowej. Jego pasją jest beatmaking, a w wolnych chwilach trenuje judo.

Magdalena Lewandowska ukończyła Technikum Fotograficzne, a także studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją Communication Design. Wcześniej pracowała w jednej z największych polskich agencji reklamowych. Do działu Client Service TBWA dołączyła w styczniu 2016 roku obejmując stanowisko Account Executive. Obecnie współpracuje z firmami z różnych branż m.in. motoryzacyjnej i kosmetycznej. Prywatnie interesuje się fotografią.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij