Marka Amigo z nowym brand managerem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Amigo z nowym brand managerem

Do Działu Marketingu firmy Politan dołączyła Izabela Celejewska. Będzie odpowiadać za brand korporacyjny Politan oraz markę produktową Amigo. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla wielu marek, nie tylko z branży FMCG.

Izabela Celejewska powiększa zespół Działu Marketingu firmy Politan. Będzie prowadzić brand korporacyjny Politana oraz koordynować corporate affairs. Jako brand manager Amigo, zajmie się wzmacnianiem portfolio marki, która oferuje artykuły gospodarstwa domowego, ułatwiające codzienne czynności, takie jak sprzątanie, przechowywanie i przygotowywanie żywności. Izabela Celejewska obejmuje dowodzenie marką Amigo w ważnym dla niej momencie. Brand w przyszłym roku będzie świętować dziesięciolecie obecności na rynku. A ponieważ marketing to dla nowej brand manager przede wszystkim odbiorca, wszelkie działania skoncentrowane silnie będą na grupie konsumentek wkraczających w dorosłe życie i rozpoczynających samochodzielne prowadzenie gospodarstwa domowego. W ramach budowy wizerunku marki Politan I. Celejewska skupi się na działalności firmy w ramach segmentu B2B: oferowania unikatowych produktów i usług.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Praca w Politanie to kolejny etap w karierze managerki, która szlify marketingowe zdobywała w Grupie Radiowej Agora SA, zajmując się promocją śląskich stacji: Radio Karolina Złote Przeboje, Radio POP FM, Rock Radio. Nabyte umiejętności i pewność, że niezależnie od produktu, zasady marketingowe pozostają takie same, dały możliwość płynnej zmian segmentów rynku, w których pracowała. Celejewska piastowała stanowiska managerskie między innymi w branży dekoratorskiej, recyklingowej i spożywczej. Jako brand manager firmy Madej Wróbel – jednego z czołowych producentów wędlin – m.in. realizowała rebranding opakowań, odpowiadała za wprowadzanie nowości rynkowych, koordynowała działania związana z rozwojem kategorii produktowych.

Namiętnie przygotowuje hummus, kuskus z kalafiora i smaży falafele. W wolnych chwilach ogląda serial „Skrzydła”. Żona fotoreportera Gazety Wyborczej, dlatego jedyne jej zdjęcie zrobił syn Szymon.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij