Summer Idea Hub wabi pokemonami i letnimi gadżetami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Summer Idea Hub wabi pokemonami i letnimi gadżetami

W najbliższy piątek i sobotę w bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej nad Wisłą, na piętrze Tematu Rzeka, łowcy pokemonów mogą zapolować na mieszkające w okolicach rzeki wirtualne stworki. Użytkownicy aplikacji Pokemon GO za każdego złapanego w Summer Idea Hubie pokemona, będą mogli...

...odebrać designerski słoik ze słomką oraz kupon na zimny napój. Szanse udanych łowów będą o tyle duże, że pokemony będą przyciągane przez specjalne wabiki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pokemony mogą ukrywać się wszędzie - na terenie miast, na łonie natury czy w zamkniętych pomieszczeniach. O ich rozmieszczeniu decyduje lokalizacja - w okolicach Wisły można schwytać te z gatunku wodnych. Stworki z tej grupy należą do najliczniejszych i słyną z tzw. wodnych ataków. Squirtle, Blastoise czy Gyarados? Nie wiadomo które z nich chowają się na nadwiślańskiej plaży i zamieszkały w Summer Idea Hubie. Warszawscy poszukiwacze pokemonów mogą w najbliższy piątek i sobotę udać się do przestrzeni coworkingowej Idea Banku by się o tym przekonać i poszerzyć swoją kolekcję stworków, zdobywając dodatkowo gifty w postaci zestawu - stylowego słoika do picia i kuponu na mrożoną kawę lub lemoniadę. Summer Idea Hub w godzinach otwarcia będzie pełen wabików tzw. Lure Module. Oznacza to, że gracze bez konieczności przemieszczania się, będą mogli złapać sporą ilość, unikatowych pokemonów.

Summer Idea Hub to zaaranżowania specjalnie na okres wakacyjny bezpłatna przestrzeń coworkingowa Idea Banku, w której przedsiębiorcy mogą łączyć pracę z wypoczynkiem. Lokal mieści się przy nadwiślańskiej plaży, po praskiej stronie Wisły, w pobliżu Mostu Poniatowskiego. Do dyspozycji gości są biurka i sprzęt biurowy, klimatyzowana sala konferencyjna oraz słoneczny taras z leżakami. Przedsiębiorcy mają także swobodny dostęp do Wi-Fi, świeżej prasy i zimnych napojów. Miejsce powstało z myślą o właścicielach firm, którzy chcą cieszyć się piękną pogodą i świeżym powietrzem bez konieczności przerywania pracy.

Summer Idea Hub będzie otwarty dla poszukiwaczy pokemonów w piątek w godz. 11.00-20.00 oraz w sobotę w godz. 12.00-18.00.

Więcej o wydarzeniu

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij