Launch strony internetowej Dermika.pl zrealizowany przez Hand Made

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Launch strony internetowej Dermika.pl zrealizowany przez Hand Made

Agencja reklamowa Hand Made przygotowała witrynę internetową kosmetyków Dermika. Jest to kontynuacja wdrożenia nowej platformy komunikacji prowadzonej pod hasłem “Dermika. Wyzwala Twoje piękno”.

Launch strony jest kontynuacją wdrożenia nowej platformy komunikacji „Dermika. Wyzwala Twoje piękno”. Pod adresemwww.dermika.pl można znaleźć opisy produktów, wybrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do każdego rodzaju skóry oraz znaleźć salon kosmetyczny, gdzie taki zabieg wykona specjalista. W nowym serwisie zostały połączone treści, które do tej pory funkcjonowały pod dwoma adresami poświęconymi: kosmetykom pielęgnacyjnym (produktom dostępnym w drogeriach i perfumeriach) oraz zabiegom i produktom profesjonalnym (dostępnym w salonach Dermika Salon&Spa). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hand Made konsekwentnie realizuje strategię, opartą na spójnych wizualnie działaniach reklamowych. Współpraca agencji z marką trwa od stycznia, w ramach projektu zrealizowano do tej pory reklamy prasowe, wystartowała również komunikacja na Facebooku na dwóch fanpage’ach: Dermika oraz Dermika Salon & Spa

Dermika to producent kosmetyków pielęgnacyjnych dostępnych w drogeriach i perfumeriach. Oprócz tego, w swojej ofercie posiada kosmetyki specjalistyczne, przeznaczone do wykonania zabiegów, a także profesjonalne produkty do kuracji domowej dostępne w autoryzowanych salonach kosmetycznych Dermika Salon & Spa oraz salonach współpracujących z marką.

Nowa strona Dermiki jest dostępna pod adresem: http://dermika.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij