„Biesiadujmy po naszymu”, czyli po śląsku! Tyskie zaprasza na Beerfest 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Biesiadujmy po naszymu”, czyli po śląsku! Tyskie zaprasza na Beerfest 2016

Tyskie już szesnasty raz jest organizatorem największej piwnej biesiady w Polsce. Tegoroczny Beerfest odbędzie się pod hasłem „Biesiadujmy po naszymu” 26 – 28.08 w Parku Śląskim w Chorzowie.

Na scenach zaprezentują się m.in. Miuosch, L.U.C, Elektryczne Gitary, Vavamuffin, Piersi, Gooral i Grubson. Beerfest będzie wsparty silną kampanią w mediach.   

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Tyskie to piwo ze Śląska i dlatego specjalnie z myślą o Ślązakach od szesnastu lat, organizuje Beerfest. Wspólne biesiadowanie w ostatni weekend sierpnia to już nasza tradycja, kiedy wszyscy, niezależnie od wieku, spotykamy się w Parku Śląskim. Na tegorocznym Beerfescie nie zabraknie tego, co składa się na udaną śląską biesiadę – muzyki, doskonałego piwa prosto z browaru, humoru, tańca i dobrego jedzenia.” – mówi Mateusz Piłat, Tyskie, Kompania Piwowarska i dodaje: „Ślązacy biesiadują na rozmaite sposoby i dlatego na Beerfeście każdy znajdzie coś dla siebie. Czeka różnorodna muzyka na dwóch scenach – głównej i w namiocie biesiadnym. Ostatni weekend sierpnia 26-28.08 warto spędzić w Parku Śląskim na największej piwnej biesiadzie w Polsce.”  

Na uczestników czeka namiot biesiadny, w którym wystąpią najbardziej znani śląscy artyści: Mirosław Szołtysek,

De Silvers, Masztalscy, Krzysztof Hanke czy Damian Holecki. Poza regionalnymi gwiazdami, na scenie głównej wystąpią również artyści z różnych gatunków muzycznych m.in. Elektryczne Gitary, Miuosh, Vavamuffin, L.U.C, Grubson, Piersi oraz wielu innych wykonawców. Dodatkowo przygotowane są: Strefa Wyzwań Tyskiego, Balon Widokowy, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i Strefa Piwnych Specjalności oraz Lunapark. Na terenie Beerfestu pojawią się też food trucki z całej Polski. Wstęp na Beerfest jest bezpłatny.   

Beerfest 2016 zostanie wsparty silną kampanią OOH, w TV oraz w mediach regionalnych (prasa, radio i on-line). W połowie lipca rozpoczęło się wsparcie w sklepach oraz lokalach gastronomicznych promocją konsumencką, dzięki której za zakup 10 Tyskich, można zdobyć kufel z limitowanej, Beerfestowej edycji. Za przygotowanie kampanii odpowiadają: Agencja Bardzo (ATL), Saatchi & Saatchi (Digital), ZenithOptimedia (zakup mediów), Tailor Made PR (działania Pr),  Stage Art & World Media (Event) 

Więcej szczegółów na stronie: beerfest.com.pl

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij