Kołnierze były modne 400 lat temu. Nowa kampania reklamowa KOŁO Rimfree®

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kołnierze były modne 400 lat temu. Nowa kampania reklamowa KOŁO Rimfree®

Marka KOŁO rozpoczęła nową kampanię reklamową misek WC produkowanych w technologii Rimfree®. „Kołnierze były modne 400 lat temu“, nawiązuje do potrzeby prostego zrywania z przyzwyczajeniami i korzystania z nowoczesnych technologii w produkatch, w których wydawałoby się, że nic nie można zmienić.

O co chodzi? O łazienkową rewolucję, czyli toaletę lub miskę WC pozbawioną kołnierza, inaczej rantu. Producenci chemii regularnie przypominają, co czai się pod rantem miski . Czy rzeczywiście, kołnierz jest potrzebny? Technologicznie, wyprodukowanie takiej miski to nie lada wyzwanie: zlikwidowano kołnierz, który utrzymywał wodę w ryzach i zapobiegał wychlapywaniu. Na polskim rynku opatentowaną technologię Rimfree® jako pierwszą wykorzystała marka Koło. Kołnierze, to przeżytek, a dzięki Rimfree® utrzymanie toalety w czystości jest bardzo proste. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. Użytkownicy oryginalnych misek Rimfree® mogą na zawsze zapomnieć o kołnierzach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby kampanii, stworzone zostały kreacje graficzne, które w zabawny sposób informują o zmieniających się trendach i modzie na brak kołnierzy.  

„ Poprzez skojarzenie łatwego i szybkiego zerwania z tradycyjnym kołnierzem, chcemy pokazać innowację, którą każdy może mieć w swoim domu. Nikt wcześniej nie wpadł na to, aby pozbawić miski WC rantu. Byliśmy pierwsi i większość modeli misek WC mamy już dostępnych w technologii Rimfree®. Kampania pokazuje konsumentom nasze innowacyjne rozwiązanie z przymrużeniem oka, ale już zupełnie na poważnie, po prostu łatwo zamienić tradycyjną wiszącą miskę na Rimfree®  ” – Justyna Zborowska PR & Advertising Manager Geberit 

Kampania wystartowała w sierpniu i będzie prowadzona przede wszystkim w Internecie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij