On Board PR rozpoczyna współpracę z Grupą Hasco

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
On Board PR rozpoczyna współpracę z Grupą Hasco

Wrocławska Grupa Hasco działająca w branży farmaceutycznej i usług medycznych w konkursie na obsługę PR wybrała ofertę agencji On Board PR, należącą do Grupy On Board Think Kong.

Konsultanci agencji On Board PR będą odpowiedzialni za działania PR dla nowego szpitala Vratislavia Medica (dawniej Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej), należącego do Grupy Hasco. Do zadań agencji będzie należało wdrożenie i realizacja kampanii edukacyjnej oraz współpraca z ekspertami. Agencja zajmie się budową relacji z mediami oraz komunikacją spółki w kanałach social media. Do współpracy między partnerami doszło na drodze przetargu. Obsługą zajmie się zespół konsultantów z działu Healthcare Communication, którym kieruje Izabela Sałamacha.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Powierzenie tego projektu naszej agencji to potwierdzenie kompetencji naszych konsultantów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w komunikacji korporacyjnej, jak i tworzeniu i realizacji kampanii edukacyjnych przy współpracy ze środowiskiem naukowym, znamy media i pozostajemy na bieżąco z trendami konsumenckimi. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w edukacji pacjentów i pozycjonowaniu fachowej wiedzy ekspertów odgrywają social media, dlatego będą ważnymi kanałami komunikacji w kampanii” – mówi Sałamacha.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij