Czego szukasz co roku? Ruszyła nowa kampania Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czego szukasz co roku? Ruszyła nowa kampania Allegro

Możesz wyjechać bardzo daleko, ale to czego szukasz, jest zazwyczaj bardzo blisko.

Kolejna odsłona kampanii „Czego szukasz?” przenosi nas w niedaleką przeszłość,  do wakacji. Bohaterami spotu jest czwórka przyjaciół, z których jeden musi zrezygnować z wypoczynku i poświęcić się nauce do egzaminu. Reszta wyjeżdża na wakacje, ale dla każdego z nich urlop kończy się wielką klapą. Po powrocie przekonują się jak bliskie prawdy jest powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- W ramach kampanii „Czego szukasz?”  opowiadamy historie, które dotychczas nawiązywały do takich wartości jak rodzina czy miłość. Tym razem postanowiliśmy pokazać siłę przyjaźni, a także przypomnieć jak szalone wakacje za nami i jak piękna jest Polska latem. Długo szukaliśmy tak filmowych widoków w Polsce i udało nam się to na wyspie Sobieszowskiej w Gdańsku oraz w Sopocie. Chociaż spot zapowiada się jak pocztówka z wakacji, w rzeczywistości opowiada o tym, że to co najważniejsze mamy w zasięgu ręki – mówi Adam Szałamacha, brand manager marki Allegro. – To już piąty spot z tej serii, w której staramy się pokazać jaką rolę pełni Allegro w życiu swoich klientów, a przed nami w tym roku jeszcze Święta. Warto czekać na ten film – dodaje.   

Za koncept kreatywny – podobnie jak w przypadku poprzednich spotów – odpowiedzialna jest agencja Bardzo, a film wyreżyserował Eryk Van Wyk. Nowa kampania obejmuje serię spotów emitowanych w telewizji i Internecie, a potrwa do końca września.  Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij