Anrick Bregman wśród prelegentów UNIT9 VR Challenge

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anrick Bregman wśród prelegentów UNIT9 VR Challenge

Anrick Bregman został jednym z prelegentów zbliżającego się UNIT9 VR Challenge, które odbędzie się 28 października w łódzkim EC1. Jest to druga edycja pierwszego w Polsce festiwalu wirtualnej rzeczywistości i konkursu na najlepszą instalację VR.

Anrick Bregman, postać dobrze znana nie tylko w świecie VR. Artysta, twórca interaktywnych filmów, pracujący na granicy storytellingu i eksperymentalnych technologii. Obecnie skupia się na badaniu wirtualnej rzeczywistości, a jego dzieła ukazują, jak narracja i technologia potrafią się wzajemnie uzupełniać. Jego praca obejmuje połączenie filmu, animacji, efektów specjalnych i kodowania. Anrick jest członkiem World Building Institute. Jego produkcje zostały wyróżnione takimi nagrodami jak FWA, Webbys, One Show Awards, Cannes Lions, SXSW, New Media Film Festiwal, D&AD i wiele innych. Więcej informacji na stronie www.anrick.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszyscy odwiedzający UNIT9 VR Challenge będą mieli możliwość zapoznania się z projektem Storm na HTC Vive, najnowszym dziełem Anricka.

Więcej o projekcie

UNIT9 VR Challenge to spotkania z kilkudziesięcioma specjalistami z Polski i świata, prezentacje, panele, warsztaty, networking, targi i konkurs na najlepszą instalację VR

UNIT9 VR Challenge to druga edycja pierwszego w Polsce festiwalu wirtualnej rzeczywistości i konkursu na najlepszą instalację VR. Impreza odbędzie się 28 października w łódzkim EC1. W tym roku, poza konkursem i strefą targową, organizatorzy przewidzieli konferencję podzieloną na części marketingową, technologiczną i filmową. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja.

Rejestracja na stronie www.vrchallenge.io

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij