Wzmocnienia i zmiany w Mint Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wzmocnienia i zmiany w Mint Media

Do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyły dwie osoby – Anna Sadowy i Martyna Willim – Małuj. Dział strategii powiększył zaś obecny pracownik – Michał Chrościcki.

Michał Chrościcki związany jest z agencją od dwóch lat. Dotychczasowo obejmował stanowisko Social Media Analyst. Od września tego roku  w ramach zmian struktury wzmocnił dział strategii na stanowisku Interactive Strategy Planner. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach zmian do zespołu dołączyły również dwie nowe osoby. Martyna Willim – Małuj objęła stanowisko Content Designera. Do jej zadań należy tworzenie treści na profile Facebooka oraz Instagrama. Swoje doświadczenie zdobywała w branży dziennikarskiej i PR. Od dwóch lat zajmuje się zarządzaniem profilami w mediach społecznościowych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się marketing internetowy, media, blogosfera, polityka, literatura, muzyka, film oraz kulinaria. 

Do Mint Media dołączyła również Anna Sadowy na stanowisku Account. Odpowiada za obsługę ważnych i nowych klientów. Poprzednio pracowała jako Account Executive w Leo Brunett, VIACOM oraz Publicis. Od czasów studiów interesuje się reklamą, na uczelni wybrała specjalizację – psychologia marketingu. Prywatnie miłośniczka sztuki współczesnej, sportów wodnych, eksperymentów kulinarnych, polskiej literatury oraz social mediów. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij