Divante organizuje pierwszy w Polsce Emarsys Meetup

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Divante organizuje pierwszy w Polsce Emarsys Meetup

Już 28.09.2016 w Warszawie odbędzie się MeetUp Divante i Emarsys, wiądącego globalnego dostawcy oprogramowania cloud marketingowego dla firm B2C.

Firma dostarcza inteligentne dane operacyjne umożliwiające targetowanie klienta omnichanelowego. 500 pracowników w 16 globalnych biurach Emarsys obsługuje ponad 1500 klientów w 140 krajach. Każdego miesiąca Emarsys wysyła ponad siedem miliardów wiadomości – pomaga klientom zwiększyć przychody i ROI.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spotkanie będzie miało formę śniadania biznesowego, podczas którego będzie można wysłuchać prezentacji reprezentantów firm Emarsys i Divante. Arpad Deak z Emarsys opowie o praktycznym zastosowaniu oprogramowania oraz przedstawi case study ToysR Us. Firmie, dzięki rozwiązaniom marketing automation, udało się osiągnąć 40% wzrost konwersji oraz zwiększyć średnią wartość zamówienia o 45%. Karol Bzik z Divante skupi się korzyściach płynących z łączenia rozwiązań marketing automation i loyalty. 

Po prezentacjach zapraszamy na część networkingową przy porannej kawie. Będzie to świetna okazja, aby wymienić się wiedzą w kameralnym gronie specjalistów. 

Agenda wydarzenia:

9:00 Start rejestracji
9.15 Rozpoczęcie spotkanie
9.30 Karol Bzik, Divante, Markting Automation oraz  Loyalty
10.15 Przerwa kawowa
10.30 Arpad Deak, Emarsys Eastern Europe, 7 ways marketing automation can drive conversion rate – a lesson from ToysR Us (prezentacja w j. angielskim).
11.00 Networking.

Zarejestruj się na event. 

Emarsys MeetUp jest kolejnym z cyklu meet-upów współorganizowanych przez Divante. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję dotyczącą migracji na Magento 2. Zapisy tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij