Maciej Nowak dołączył do zespołu FindFunds.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Nowak dołączył do zespołu FindFunds.pl

Do zespołu FindFunds.pl dołączył Maciej Nowak, specjalista ds. bankowości korporacyjnej, od lat zaangażowany w projekty związane z rynkiem kapitałowym w Polsce. Maciej objął stanowisko Business Development Managera. Doświadczenie zdobywał w bankach i firmach doradczych.

Współpracował m.in. z Getin Bank S.A., Noble Bank S.A., Premium Financial S.A., Inner Finance Sp. z o.o., Concierge Consulting Sp. z o.o. . 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W FindFunds.pl zajmie się pozyskaniem nowych projektów dla przeprowadzenia kampanii crowdfundingowych. Będzie także odpowiedzialny za rozwój relacji z partnerami biznesowymi spółki celem osiągnięcia wymiernych korzyści dla firmy.

„Dołączenie Maćka do zespołu FindFunds.pl to przemyślana, strategiczna decyzja. Wierzę, że jego doświadczenie i kompetencje w znaczny sposób przyczynią się do rozwoju rynku equity crowdfundingu w Polsce.” – mówi Lucyna Warda, CEO FindFunds.pl. 

„Od lat przyglądam się crowdfundingowi udziałowemu za granicą. Jestem ogromnym entuzjastą tej formy finansowania startupów i wierzę, że equity crowdfunding to trend, który w najbliższych latach będzie się dynamicznie rozwijał również w Polsce. W FindFunds.pl będę odpowiedzialny m.in. za nawiązywanie nowych relacji biznesowych z partnerami spółki. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ świadomość crowdfundingu w naszym kraju wciąż jest na dość niskim poziomie. Moją rolą będzie to zmienić” – tłumaczy Maciej Nowak, Business Development Manager FindFunds.pl.

Maciej jestem absolwentem dwóch poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego w oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Do zespołu FindFunds.pl dołączył w sierpniu br.

FindFunds.pl jest marką należącą do spółki Public Shell Advisory S.A. z siedzibą w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij