Portal Nf.pl na wyłączność w sieci Royal Ad

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Portal Nf.pl na wyłączność w sieci Royal Ad

W październiku br. do portfolio Royal Ad, sieci reklamowej dla segmentu premium, dołączył serwis internetowy należący do Nowoczesnej Firmy – Nf.pl. Royal Ad nabyła prawa do wyłącznej obsługi klientów agencyjnych w zakresie planowania kampanii reklamowych.

Portal Nowoczesnej Firmy jest serwisem przeznaczonym dla biznesu. Porusza on tematykę związaną z zarządzaniem i prowadzeniem przedsiębiorstwa. Ze strony korzystają kadry kierownicze i właściciele firm, poszukujący wartościowych i kompleksowych informacji przydatnych w prowadzeniu biznesu. Zagadnienia strony dotyczą również kwestii związanych z rozwojem pracowników oraz employer brandingu. Treści są publikowane w inspirującej i nowoczesnej formie know-how.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozwinięcie współpracy z serwisem Nowoczesnej Firmy – Nf.pl to efekt strategii, zgodnie z którą Royal Ad powiększa portfolio swoich wydawców. Od początku naszej działalności skupiamy się na dotarciu do wyselekcjonowanych grup użytkowników: osób majętnych, kadry zarządzającej wysokiego i średniego szczebla, przedsiębiorców. Współpraca z serwisem Nf.pl, poszerzy możliwość dotarcia do wybranych użytkowników, zapewniając serwisowi odpowiednio dobraną reklamę na najwyższym poziomie – mówi Piotr Tomaszewski, Buying Specjalist Royal Ad.

Nf.pl oferuje klasyczne kampanie display, udostępniając możliwość emisji form płaskich oraz rich media. W serwisie dostępne są również m.in. niestandardowe działania reklamowe, takie jak umieszczenie przez klienta na stronie własnego mini site. Portal notuje miesięcznie statystyki na poziomie ponad 200 tys. unikalnych użytkowników oraz ponad 1 mln odsłon.

Royal Ad to sieć reklamowa skupiająca luksusowe witryny internetowe, docierające do tzw. Premium Users. Sieć zapewnia kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online (display, mailing, content marketing), jak również oferuje działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych oraz reklamę niestandardową podczas elitarnych wydarzeń, jak gale biznesu i sztuki. Więcej informacji www.royalad.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij