JYSK otwiera 200. sklep w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
JYSK otwiera 200. sklep w Polsce

14 października 2016 zapisze się znacząco w historii JYSK w Polsce. Tego dnia sieć sklepów sprzedających meble i artykuły do sypialni otwiera swój dwusetny sklep w Polsce. Otwarciu 200-go sklepu towarzyszy intensywna kampania reklamowa realizowana przez dom mediowy Carat Polska.

Przez ostatnie 16 lat funkcjonowania na polskim rynku, skandynawska marka sprzedająca artykuły do sypialni stała się bardzo popularna. 14 października 2016 w Jarocinie sieć otworzy swój dwusetny sklep w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

JYSK w Polsce zakorzenił się na dobre. Skupianie naszej uwagi na jakości produktów oraz nasz asortyment meblowy w duchu skandynawskiego wzornictwa okazał się być bardzo popularny wśród klientów. Tym samym obecność JYSK w Polsce stworzyła nowe możliwości dla polskich dostawców, którym otworzyliśmy drzwi do rynków również w innych krajach, dzięki sprzedaży ich produktów w JYSK - powiedział Piotr Padalak, Country Manager JYSK Polska.

Dotyczy to szczególnie artykułów z grupy materaców i mebli, ponieważ większość materaców oferowanych w JYSK w Polsce pochodzi od polskich producentów, którzy dzięki nam wykorzystali szansę na sprzedaż swoich produktów do 43 krajów, w których Grupa JYSK prowadzi działalność. 

Sklep numer 200 zostanie otwarty w Jarocinie w piątek 14 października 2016 o godz. 8.00. W związku ze świętowaniem otwarcia sklepu przygotowano dla klientów wiele fantastycznych ofert oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kampania promująca otwarcie 200 sklepu sieci JYSK została przygotowana i jest realizowana przez dom mediowy Carat Polska. Działania reklamowe obejmują telewizję, radio oraz internet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij