ITMS stawia na Polskę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ITMS stawia na Polskę

Agencja marketingowa właśnie uruchomiła polskojęzyczną wersję swojej strony internetowej, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie usługami ITMS przedsiębiorców znad Wisły.

Agencja ITMS oferująca usługi marketingowe full-service, polską wersję strony uruchomiła dzisiaj. Dzięki niej chce ułatwić kontakt polskim firmom, które coraz częściej myślą o wejściu na rynek niemiecki czy europejski.  ITMS ma w tym zakresie duże doświadczenie, bo 30-osobowy zespół agencji od ponad trzech lat pomaga przedsiębiorstwom z Polski - która ma jedną z najszybciej rosnących gospodarek - zdobywać klientów zagranicą. ITMS, jako dostawca rozwiązań zintegrowanej komunikacji, jest jedną z najbardziej znanych niemieckich firm pozycjonujących polskie marki na rynkach Europy Zachodniej.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polska witryna agencji ITMS jest już trzecią, po niemieckiej i angielskiej, wersją językową strony. I w pewnym sensie kolejnym krokiem w kierunku silniejszego pozycjonowania agencji na rynkach zagranicznych. Obok Polski, ITMS obsługuje także klientów z Ameryki Płn. i Azji. 

„Cieszymy się, że nasza aktywność wśród polskich klientów spotyka się z takim dużym zainteresowaniem. Polską wersją strony internetowej chcemy wyjść na przeciw naszym potencjalnym klientom, aby mogli w wygodny sposób więcej dowiedzieć się o nas i o tym co robimy. W naszym zespole zatrudniamy także osoby, dla których język polski jest językiem ojczystym, co gwarantuje naszym klientom optymalną obsługę”, wyjaśnia George S. Pascal, założyciel ITMS Marketing.  

ITMS w tym roku obchodzi 25 urodziny. Od samego początku agencja działa na rynkach międzynarodowych. Specjalizuje się w pozycjonowaniu i wprowadzaniu międzynarodowych marek na rynek niemiecki i europejski. Z usług ITMS od ponad 20 lat korzysta m.in. Major League Baseball, a wśród klientów są też budzące duże zainteresowanie mediów linie lotnicze Qatar Airways. Spośród wielu polskich firm, z którymi współpracujemy, można wymienić chociażby Drutex, jeden z wiodących producentów okien czy koncern TZMO, który swój sukces z Europy Środkowo-Wschodniej chce powtórzyć także w Niemczech.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij