Ja Cię FRUGO – tętniące różem serce na rynku w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ja Cię FRUGO – tętniące różem serce na rynku w Krakowie

Różowa mikstura zalała krakowski Rynek! W sercu miasta powstało tętniące różem, gigantyczne Walentynkowe serducho. 50 tys. butelek skrywających owocowy napój trafiło do rąk zakochanych, poszukujących drugiej połówki i wszystkich fanów dobrej zabawy, którzy wspólnie z FRUGO świętowali Walentynki.

- Ludzie to nie wiedzą, jakie siły drzemią w naturze – stwierdził kiedyś pestkowy ekspert. To samo można powiedzieć o zakochanych. FRUGO uwolniło szaloną energię! Od samego rana na krakowskim rynku trwała akcja Róż pupą. Do dyspozycji wszystkich pragnących wyrazić swoje uczucia i tych, którzy wciąż czekają na trafienie strzałą amora oddano ponad 50 000 butelek różowego FRUGO!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co więcej, każdy kto przyłączył się do wspólnej celebracji otrzymał w prezencie różowe FRUGO. Kto wie – być może okaże się ono prawdziwym eliksirem miłości i pomoże w znalezieniu właściwej osoby.

– 13 tysięcy litrów, 50 tys. butelek, moc pozytywnej mocno owocowej energii i pierwsza tak fantastyczna akcja z udziałem setek mieszkańców Krakowa. Bardzo cieszymy się z tak entuzjastycznego przyjęcia pomysłu na wspólne świętowanie 14 lutego. FRUGO jak zawsze dostarcza dobrej zabawy w nietuzinkowym stylu, co potwierdzili dziś wszyscy, którzy włączyli się do naszej akcji Ja Cię FRUGO – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

W tegorocznej akcji wzięło udział kilkanaście tysięcy uczestników. Układanie serca wypełnionego różowym FRUGO zajęło 7 godzin.

- - - - -

Więcej akcji z sercem >>> 

Walentynkowy przegląd Social Media 2013 >>>

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij