Olga Krzemińska-Zasadzka w jury międzynarodowego konkursu Eventex

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Olga Krzemińska-Zasadzka w jury międzynarodowego konkursu Eventex

24–26 stycznia 2017 roku w Dublinie odbędzie się 7th Global Event Awards – siódma edycja konferencji i gali wieńczącej coroczny międzynarodowy konkurs dla profesjonalnych organizatorów eventów. Skupia on ponad 500 projektów ze świata wydarzeń z przeszło 50 krajów. W jego jury zasiada ponad...

... 40 jurorów z całego świata, w tym trzy osoby z Polski – Agata Górska /Expo XXI/ oraz Rafał Rosiejak (VES) oraz Olga Krzemińska-Zasadzka (Agencja POWER, SBE).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jury zaprasza Państwa do składania polskich projektów w konkursie:
Strona wydarzenia: eventex.co

Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director Agencji eventowej Power, PowerSport i DMC Poland, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, a także Society for Incentive Travel Excellence. W tym roku członek jury w prestiżowym konkursie Eventex Awards. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 r. organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie Agencją eventową Power, zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną. Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squashu kończąc (jest wicemistrzynią Polski w squashu). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Żyj, jakbyś miał umrzeć jutro. Marz, jakbyś miał żyć wiecznie” – to jej ulubiony.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij