Największe polskie profile na Twitterze – październik 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Największe polskie profile na Twitterze – październik 2016

W drugiej połowie października NapoleonCat opracował ranking największych profili na Instagramie w Polsce, na którym, jak się okazało, rządzą celebryci, sportowcy, blogerzy i vlogerzy. Jak natomiast prezentuje się podobne zestawienie dla Twittera?

Oto najnowszy ranking dla tego portalu społecznościowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twitter, często nazywany również serwisem mikroblogowym, jest najprawdopodobniej najszybszym źródłem wymiany informacji na świecie. Nie bez powodu często kojarzy się z kanałem wykorzystywanym głównie przez polityków i dziennikarzy. I faktycznie, sporo na nim przedstawicieli świata mediów i polityki. To ich konta zdominowały październikowy ranking największych polskich profili na Twitterze.

W TOP10 znaleźli się: TVN24, MTV Polska, Newsweek Polska, Gazeta Wyborcza (@Gazeta Wyborcza.pl), oraz Radosław Sikorski. Podobnie jak na Instagramie na Twitterze nie brakuje sportowców oraz osób związanych z showbiznesem. W pierwszej dziesiątce znaleźli się między innymi: Joanna Krupa, Wojciech Szczęsny czy Honorata Skarbek. Warto zwrócić uwagę, iż w ścisłej czołówce jest również profil Papieża Franciszka (@Pontifex_pl) oraz globalnej platformy G2A.com, która zanotowała największy przyrost obserwujących miesiąc do miesiąca.

Na stronie internetowej NapoleonCat w zakładce Rankingi, dostępne jest pełne zestawienie wszystkich skatalogowanych profili na Twitterze. Jeśli Waszym zdaniem brakuje tam jakiegoś profilu lub któryś z nich powinien znaleźć się w innej kategorii, piszcie na [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij