Miuosh ambasadorem kampanii Wąstopad w TNT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miuosh ambasadorem kampanii Wąstopad w TNT

„Miej życie pod kontrolą. Badaj się.” - pod takim hasłem rusza właśnie kampania społeczna TNT. Już po raz drugi stacja zachęca wszystkich mężczyzn do zapuszczania symbolicznego wąsa. Na stronie wastopad.tnt-tv.pl uruchomiona została specjalna aplikacja, za pomocą której można włączyć się do akcji.

Za każdą wąsatą fotografię TNT przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Wygrajmy Zdrowie. Ambasadorem tegorocznej edycji jest raper Miuosh.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wąstopad w TNT nawiązuje do ogólnoświatowej akcji Movember, w której w listopadzie mężczyźni zapuszczają symbolicznego wąsa. W tym roku do jej wsparcia stacja zachęca również panie, które mogą dodać sobie sztuczne wąsy w aplikacji znajdującej się na się facebookowym profilu TNT Polska. Za każdą wąsatą fotografię kanał filmowy przeznaczy 10 zł na rzecz Fundacji Wygrajmy Zdrowie. A wszystko po to, by zwrócić uwagę na problem raka prostaty i zachęcić mężczyzn do wykonywania regularnych badań.

Kampania „Miej życie pod kontrolą. Badaj się” prowadzona jest w mediach społecznościowych. Na Facebooku dla użytkowników uruchomiono aplikację, na kanale YouTube do wykonywania regularnych badań profilaktycznych zachęca mężczyzn raper Miuosh – tegoroczny ambasador Wąstopadu.

Inicjatywie towarzyszy konkurs na najciekawiej wystylizowanego filmowego wąsa. Zwycięzca nagrody głównej będzie mógł posłuchać Miuosha na żywo na Śląskim Rap Festiwalu.

Zebrane w trakcie trwania kampanii środki zostaną przeznaczone na organizację dnia profilaktyki męskich nowotworów, podczas którego będą prowadzone bezpłatne konsultacje i badania profilaktyczne. – Wąstopad to doskonała okazja do zwiększenia wiedzy na temat męskich nowotworów. Na każdym kroku musimy podkreślać, że rak wcześnie wykryty jest wyleczalny, a badania profilaktyczne mogą uratować życie. Rak jąder wykryty odpowiednio wcześnie jest uleczalny w 100% – wyjaśnia Szymon Chrostowski, prezes Fundacji Wygrajmy Zdrowie, która jest partnerem akcji.

Inspiracji do filmowych stylizacji dostarczy w każdy weekend specjalna, listopadowa ramówka TNT. Wąstopad na antenie stacji wspierają wielkie gwiazdy - Danny Glover i Wesley Snipes. W każdy weekend o 21.00 TNT zaprasza na wąstopadowe seanse z ich udziałem. Widzowie będą mogli zobaczyć trylogię Blade, wszystkie części „Zabójczej broni” oraz przepełnione akcją i humorem „Godziny szczytu”. Wąstopad w TNT i związany z nim konkurs trwają od 7 do 30 listopada.

Więcej informacji na temat akcji na facebooku TNT Polska oraz na stronie www.tnt-tv.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij